Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ARTYKUŁY

Kim jest Scarlet Rose Stallone?

Scarlet Rose Stallone

Scarlet Rose Stallone urodziła się 25 maja 2002 roku w Los Angeles. Dorastała i nadal mieszka w Kalifornii. Jest najmłodszą córką gwiazdy kina akcji i solidnego mordobica – Sylvestra Stallone i ex-modelki Jennifer Flavin. Scarlet ma dwie starsze siostry – Sistine Rose Stallone i Sophię Rose Stallone oraz przyrodniego brata (z pierwszego małżeństwa Sylvestra z Sashą Czack).

Miejsce na Twoją reklamę.
Na zdjęciu: Scarlet Rose Stallone.
Na zdjęciu: Scarlet Rose Stallone.

Podobnie jak swoje siostry prowadzi konta w mediach społecznościowych, ale udziela się w nich naprawdę raz na jakiś czas. Rzadko wypowiada się na tematy osobiste, trzyma prywatne sprawy dla siebie i wydaje się być bardziej skrytą. Obecnie wraz z rodziną mieszka w Beverly Cest. Pomimo tego, że nie zajmuje się modelingiem tak jak starsze siostry, to zagościła wraz z nimi na czerwonym dywanie podczas Złotych Globów. Czasami też wrzuca jakiś materiał video na swoje konto na YouTube.

Scarlet Rose Stallone, mała przygoda filmowa.

Scarlet ma dopiero 20 lat, więc wszystko co dobre przed nią, ale warto wspomnieć, że oprócz Instagrama, czy Twittera można było ją zobaczyć też na ekranie w doborowym towarzystwie. W 2010 roku pojawiła się w dokumencie “Inferno: The Making of The Expendables” (“Piekło: Na Planie Niezniszczalnych”). Oczywiście pojawiły się tam takie sławy jak Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, czy Jason Statham. Przyznam, że zazdroszczę jej poznania kumpli ojca. Bycie dzieckiem gwiazdy ma swoje zalety.

Na zdjęciu: Sistine, Scarlet i Sophia Stallone.
Na zdjęciu: Sistine, Scarlet i Sophia Stallone.

W 2014 roku dostała swoją pierwszą małą rolę w pełnometrażowym filmie scenarzysty i reżysera Johna Herzfelda. Chodzi mi o produkcję o tytule “Motywacja”, w której też swoją rolę odegrał sam Sylvester Stallone. W 2017 roku pojawiła się też w kilku epizodach “Entertainment Tonight”. Czas pokaże, że otworzy się na świat show-biznesu, czy będzie wolała trzymać się od niego z daleka.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...