Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ARTYKUŁY

Kim jest Sophia Rose Stallone?

Sophia Rose Stallone

Sophia Rose Stallone przyszła na świat 27 sierpnia 1996 roku w Miami na Florydzie. Jest najstarszą córką legendy kina akcji Sylvestra Stallone i modelki Jennifer Flavin. Ma dwie młodsze siostry – Sistine Rose Stallone i Scarlet Rose Stallone. Z pierwszego małżeństwa ojca ma jeszcze dwóch przyrodnich braci – Sage’a (1976-2012) i Seargeoh’a.

Miejsce na Twoją reklamę.
Sophia Rose Stallone na Złotych Globach.
Sophia Rose Stallone na Złotych Globach.

Zajmuje się podobnie jak siostra Sistine modelingiem. Mniej więcej w tym samym czasie rozpoczęła swoją przygodę z tą branżą. Znalazła się również na okładce “Harper’s Baazar”. Wzięła też gościnny udział w amerykańskim reality-show “Project Runaway” (“Misja Moda”). W 2017 roku została ambasadorką wraz z siostrami na Złotych Globach.

Sophia Rose Stallone, szerokie plany na przyszłość.

Pamiętam to jak dzisiaj. W 1997 roku tuż po premierze filmu “Tunel” z Sylvestrem Stallone w gazecie z programem telewizyjnym pojawiła się informacja o tym, że jego dziecko ma dziurę w sercu. Byłem wtedy małolatem, ale rozumiałem sytuację, zwłaszcza, że już wtedy brukowce pisały o problemach zdrowotnych jego syna z pierwszego małżeństwa. Kiedy Sophia miała dwa i pół miesiąca wykryto u niej ubytek przegrody międzykomorowej, musiała przejść operację na otwartym sercu w Centrum Medycznym UCLA. Dochodziła do pełni zdrowia przez lata, co zdecydowanie ją umocniło.

Zdjęcie promujące podcast "Unwaxed".
Zdjęcie promujące podcast “Unwaxed”.

Oprócz pracy w modelingu wraz z Sistine Rose prowadzi podcast od dwóch lat. Ich wspólny kanał na YouTube nosi nazwę “Unwaxed”, czyli w wolnym tłumaczeniu “Nienawoskowany”. Dziewczyny tam poruszają różne damsko-męskie tematy, ale co ciekawe pozwalają sobie czasami zaprosić wyjątkowych gości. Sophia Rose ma również szerokie plany na przyszłość. Przy wsparciu rodziców chce się rozwijać jako przedsiębiorca i wypuścić linię własnych kosmetyków. Nie jestem w tym specjalistą, ale już opracowała jakiś zestaw do ust. Niech działa. Póki co nie ciągnie jej do świata filmu.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Kilka słów na temat afery rozwodowej Sylvestra Stallone i Jennifer Flavin, którą uważam za zwykły chwyt marketingowy. Cios poniżej pasa.

ARTYKUŁY

Ted Jan Roberts (znany również jako TJ Roberts) urodził się 24 września 1979 roku w Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Jest artystą sztuk walki...

ARTYKUŁY

Cynthia Rothrock to tak naprawdę Cynthia Ann Christine Markowski. Myślę, że jej polskie nazwisko nie jest przypadkowe. Urodziła się 8 marca 1957 roku w...

ARTYKUŁY

W ostatnim czasie media mocno bombardują nas informacjami o tym, że Sylvester Stallone i Jennifer Flavin rozstają się po 25-ciu latach małżeństwa. Trwa to...