Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ARTYKUŁY

Kim jest Sistine Rose Stallone?

Sistine Rose Stallone

Sistine Rose Stallone urodziła się 27 czerwca 1998 w Los Angeles w słonecznej Kalifornii. Jest drugą córką gwiazdy kina akcji Sylvestra Stallone i jego trzeciej, aktualnej żony Jennifer Flavin. Jej babcią była Jackie Stallone. Ma starszą siostrę Sophię i młodszą Scarlet. Sistine dopiero rozpoczyna swoją karierę, ale już odnosi światowe sukcesy. Jej mama Jennifer była modelką i dalej jest związana z tym biznesem, dlatego Sistine Rose zaczęła pracować w modelingu i w tak młodym wieku już występując na wybiegach znanych na całym świecie marek.

Miejsce na Twoją reklamę.
Na zdjęciu: Sylvester Stallone, Sistine Rose Stallone i Sophia Rose Stallone.
Na zdjęciu: Sylvester Stallone, Sistine Rose Stallone i Sophia Rose Stallone.

To jednak nie wszystko. Postanowiła też rozpocząć karierę aktorską, ma już dwa filmy na swoim koncie. I szeroko rozwinięte plany. Podobnie jak córki innych gwiazd kina – Ida Lundgren i Bianca Van Damme też prowadzi konto na Instagramie i obraca się w celebryckim świecie. Nie można jej odmówić zaparcia i pracowitości, bo w między czasie wraz z Sophią prowadzi podcast na YouTube o nazwie “Unwaxed”.

Sistine Rose Stallone, sukcesy w modelingu i czerwony dywan na Złotych Globach.

Sistine ukończyła Notre Dame High School w Kalifornii. Dobrze się uczyła i była sumienna, ale nie kontynuowała dalej nauki ze względu na zaangażowanie w modeling. Rodzice nie wysłali jej od razu na głęboką wodę. Na początku musiała udowodnić, że poradzi sobie z wykonywaną pracą. Pozowała do mniej znanych marek i magazynów, żeby nabrać doświadczenia i poznać branżę. Trzeba wziąć pod uwagę jedną rzecz, że w przypadku bardzo znanych projektantów nazwisko Stallone nie pomoże. Albo ktoś jest utalentowany i się nadaje, albo nie.

Na zdjęciu: Sistine Rose Stallone.
Na zdjęciu: Sistine Rose Stallone.

W przypadku Sistine Rose udało się. Podpisała kontrakt z międzynarodową firmą IMG Models, która stawia mocne warunki i ma ogromne wymagania. Szybko została zaangażowana na występ mody dla Chanell i w 2016 roku pojawiła się w lipcowym wydaniu Glamour. Otrzymuje coraz więcej ofert reklamowych i była już na okładkach takich magazynów jak “Express”, “Town & Country”, czy “Harper’s Bazaar”. Dla Dolce & Gabbana była na wybiegu podczas włoskiego Milan Fashion Week. To niesamowite odznaczenie w świecie mody, ponieważ wybrał ją sam Karl Lagerfeld, który jest uważany za bóstwo w tej branży. W 2017 roku została wraz z siostrami wybrana na ambasadorki “Złotych Globów”.

Pierwsze kroki w aktorstwie i podcast.

Sistine w 2019 roku otrzymała propozycję wystąpienia w filmie Johannesa Robertsa “Podwodna Pułapka 2: Labirynt Śmierci”. Pomimo tego, że to mocno średni thriller to opiewał w budżet 12 milionów. Co więcej nie okazał się klapą, a zarobił prawie $40 baniek. Z jednej strony film nie do końca warty obejrzenia, z drugiej sukces finansowy. Jej najnowsza produkcja to film “Po Śladach Mordercy” (2021) z Brucem Willisem. Ciekawe co na to Sylvester Stallone? Z tego co pamiętam to mieli kosę o kasę. W każdym razie Sistine dała radę. To początki, więc nie ma co oceniać, widać, że się stara i jest ambitna.

Miejsce na Twoją reklamę.
Jamie Foxx, Sylvester Stallone i Sistine Rose Stallone na premierze filmu "Podwodna Pułapka 2: Labirynt Śmierci" w Los Angeles.
Jamie Foxx, Sylvester Stallone i Sistine Rose Stallone na premierze filmu “Podwodna Pułapka 2: Labirynt Śmierci” w Los Angeles.

Taki jak pisałem wcześniej, w wolnych chwilach prowadzi podcast z Sophią o nazwie “Unwaxed”. Nie każdemu będzie pasowała tematyk zabawek seksualnych i rozmów na temat chłopaków. Trzeba jednak zauważyć, że dziewczyny robią to profesjonalnie. Gościem specjalnym na początku powstania kanału był oczywiście Sylvester Stallone, a ostatnio w podcaście zagościł ich wujek Frank Stallone.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...