Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ARTYKUŁY

Kim jest Jennifer Flavin?

Jennifer Flavin Stallone

Jennifer Flavin Stallone przyszła na świat 14 sierpnia 1968 roku w Los Angeles. Była amerykańską modelką, a od ponad 20 lat jest współwłaścicielką firmy Serious Skincare. Wprowadziła na rynek linię innowacyjnych produktów kosmetycznych likwidujących problemy skórne. A co najważniejsze Jennifer od 1997 roku jest żoną największego herosa kina akcji – Sylvestra Stallone. Mają trzy córki: Sophia Rose Stallone (ur. 1996), Sistine Rose Stallone (ur. 1998) i Scarlet Rose Stallone (ur. 2002).

Miejsce na Twoją reklamę.
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Stallone
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Stallone.

Flavin dorastała w West Hills, dzielnicy mieszkaniowej w zachodnim rejonie San Fernando Valley w Los Angeles. Pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma czwórkę braci. Jej ojciec zmarł kiedy miała 11 lat, a modelingiem zaczęła się zajmować w wieku 19 lat. Trafiła wtedy do powstałej w Paryżu sieci agencji modelek – Elite Model Management, która jest reprezentowana między innymi przez Joannę Krupę. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych, między innymi “Kobiety Hollywood” (1993) i “American Gladiators” (1994). Najbardziej zaangażowała się jednak w bokserski reality-show “Za Wszelką Cenę” (2005).

Jennifer Flavin i Sylvester Stallone. Trudne sprawy.

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin są małżeństwem od 1997 roku, ale poznali się dużo wcześniej. Gwiazdor kina akcji w 1987 roku wziął rozwód z aktorką Brigitte Nielsen (znaną z filmów “Rocky IV” i “Cobra”). Rok później poznał Jennifer w restauracji w West Hollywood. Było między nimi 25 lat różnicy, ona dopiero zaczynała karierę modelki, a on miał już za sobą największe kinowe hity.

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Stallone
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Stallone.

Jennifer chciała zrobić ze Sly’a rodzinnego gościa, ale doświadczony życiowo aktor nie należy do osób z łatwym charakterem. Przez pierwszych kilka lat związku prawie w ogóle nie spędzali ze sobą czasu. Stallone nie chciał niczego na stałe. Jak się później okazało uciekł w romans z inną modelką Janice Dickinson (to były czasy, w których jeszcze nie wyglądała jak raszpla). Związek z Flavin rozwiązał w 1994 roku – wysłał niechlujnie napisany sześcio-stronnicowy list FedEx’em. Na to wszystko nałożył się jeszcze fakt, że Jennifer zaszła w ciążę, ale nie z nim, potwierdził to test DNA.

Małżeństwo. Miłość przezwycięży wszystko.

Można by sądzić, że po takich turbulencjach jest nierealnym, żeby Jennifer Flavin i Sylvester Stallone do siebie wrócili. Tak się jednak stało. Sylvester Stallone zdał sobie sprawę, że Jennifer była jego najlepszą kobietą, że stracił szansę na normalny związek. W 1995 roku para sobie wszystko wyjaśniła i do siebie wróciła. Jak to się mówi – co Cię nie zabije to Cię wzmocni. W 1996 roku urodziła się ich pierwsza córka Sophia, a rok później wzięli ślub.

Miejsce na Twoją reklamę.
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Stallone
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Stallone.

Stallone kilkukrotnie żartował mówiąc, że potrzebował 19 lat, żeby zrozumieć, że jego żona zawsze ma rację. I chyba tak faktycznie jest, ponieważ podobno za każdym męskim sukcesem stoi mądra kobieta. Sylvester na brak weny nie narzeka, działa jak szalony i realizuje kolejne projekty. Ich małżeństwo zdaje się być szczęśliwe.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...