Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ARTYKUŁY

Kim jest Mary Mouser?

Mary Mouser

Mary Mouser, a dokładniej Mary Matilyn Mouser urodziła się 9 maja 1996 roku w małym miasteczku Pine Bluff w Arkansas. Jest aktorką i podkłada również głos pod postacie filmowe. Otrzymała nawet nagrodę za swoją pracę lektora przy produkcji “Eloise: The Animated Series”. Na swoim koncie ma już ponad 50 filmów i seriali. Głównie występuje w produkcjach telewizyjnych. Wcieliła się w postać Samanthy LaRusso w popularnym na całym świecie serialu “Cobra Kai”, który jest kontynuacją klasycznej serii “Karate Kid”.

Miejsce na Twoją reklamę.
Kadr z serialu "Cobra Kai".
Kadr z serialu “Cobra Kai”.

Styczność z kamerą ma już od dziecka. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w wieku 6 lat w filmie “Znaki” (2002) Mela Gibsona, była tam dublerką postaci Abigail Breslin. Mary ma dwójkę rodzeństwa – Aarona Parkera i Laurę Ashley, którzy również zostali ukierunkowani przez rodziców na aktorstwo. Jej najlepszym przyjacielem jest znany z planu “Cobra Kai” młody aktor Tanner Buchanan.

Mary Mouser, czyli serialowy wyjadacz.

Piszę o Mary, ponieważ seria “Karate Kid” i “Cobra Kai” jest dla mnie ważna, mam do niej sentyment, bo towarzyszyła mi od dziecka. Wcześniej pisałem już o innych bohaterach nowej generacji karateków znanych z tego tytułu – wspomnianym wyżej Tannerze Buchananie, Xolo Mariduenie, Peyton List, czy Jacobie Bertrandzie. Pośród tej ekipy Mary Mouser ma zdecydowanie największe doświadczenie serialowe.

Zdjęcie promujące serial "Anatomia Prawdy".
Zdjęcie promujące serial “Anatomia Prawdy”.

Już w 2005 pojawiła się na moment w znanym serialu “CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas”, ale popularność przyniósł jej inny tytuł. Mam na myśli produkcję z 2007 roku “Dzika Afryka”. Mary wcieliła się tam w postać Weller i wystąpiła we wszystkich 13 epizodach, które były filmowane w Republice Południowej Afryki. W międzyczasie pojawiła się w kilku odcinkach “Agentów NCIS”. Przez widzów została również zauważona w 2011 roku, kiedy to wystąpiła w ponad 30-tu odcinkach serialu “Anatomia Prawdy”. Trzy lata później miałem okazję ją zobaczyć w przyzwoitej komedii ze Stevem Carellem – “Aleksander – Okropny, Straszny, Niezbyt Dobry, Bardzo Zły Dzień”.

Czas na “Cobra Kai” i porządny trening karate.

Mary Mouser w 2016 roku zagrała w serialu “Sfreakowani”, który pochodzi z gatunku akcji połączonej z horrorem. Chwilę później dowiedziała się, że dostanie angaż do serialu “Cobra Kai”. Jak się okazało, była to nie byle jaka rola, tylko córki głównego bohatera granego przez Ralpha Macchio. Po czasie przyznała się, że podczas pierwszego sezonu w ogóle nie trenowała karate. Teraz poświęca się sztukom walki w stu procentach.

Miejsce na Twoją reklamę.
Kadr z serialu "Cobra Kai".
Kadr z serialu “Cobra Kai”.

Podczas prac nad czwartym sezonem musiała dać z siebie wszystko, zresztą podobnie jak cała ekipa serialu. Mary Mouser trenowała sześć razy w tygodniu, a poza tym spędziła godziny na planie z ekipą kaskaderów ucząc się choreografii. Wkrótce będzie miał premierę kolejny sezon serii, w której na pewno pokaże fanom jeszcze kilka porządnych kopniaków.

Miejsce na Twoją reklamę.
ARTYKUŁY

Terry Silver jest fikcyjną postacią z filmu “Karate Kid III” oraz kilku sezonów serialu “Cobra Kai” będącego kontynuacją oryginalnego filmu z 1984 roku. Odtwórcą...

VIDEO BLOG

W to niedzielne popołudnie postanowiłem podzielić się z Wami pozytywną informacją o tym, że powstanie KARATE KID V. Oprócz tego poruszyłem temat serialu COBRA...

AKTUALNOŚCI

W końcu się doczekaliśmy. Na początku były skromne zapowiedzi, a później oficjalne zdjęcia z nowego sezonu “Cobra Kai”. Teraz dostajemy soczysty oficjalny zwiastun piątego...

ARTYKUŁY

Hannah Kepple urodziła się 20 listopada 2000 roku i rozpoczęła swoją karierę aktorską w serialu “Cobra Kai”, który jest kontynuacją klasycznej serii “Karate Kid”....