Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Wpisz tytuł filmu lub nazwisko aktora.

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZAPOWIEDZI

„Attrition” – Steven Seagal reżyseruje po raz drugi !

Wyniszczenie - Steven Seagal

Gruby coś kombinuje. Wybaczcie, że tak obrażam na wstępie mistrza mistrzów, ale jeśli koleś nie chce grać w „Niezniszczalnych”, bo wymogiem jest zrzucenie tkanki tłuszczowej, to przegrywa na wstępie. Do rzeczy, Seagal atakuje co chwila to nowym filmem, ale niestety równie słabym jak parę-naście poprzednich, z małymi wyjątkami (czytaj np. „Szukając Sprawiedliwości”). To co się stało po „Mrocznej Dzielnicy” z 2001 roku jest nieodgadnione i nawet wielbiciele stron o tematyce paranormalnej stoją przed niezbadaną tajemnicą. Jackiewicz nic tu nie pomoże.

W każdym razie szykuje się nowy hit (6,99zł w Tesco) – „Starcie” („Attrition”), Seagal napisał scenariusz, Seagal reżyseruje i Seagal gra w roli głównej, a no… jeszcze Seagal jest producentem. Szykuje się rozpierdol. W każdym razie nadzieję mam, ponoć matką głupich jest, ale niech to będzie fajny wstępniak do „Nico 2”, który ma powstać!

Steven wyreżyserował jak do tej pory jeden film – „Na Zabójczej Ziemi” i jest to dobra produkcja, z chęcią do niej wracam raz na kilka lat. Niech pokaże na co go stać, niech hurrrwa schudnie i działa… lecisz… „Starcie”, „Nico 2” i „Niezniszczalni 4″… jak tego nie zrobi to straci okazję, której może już więcej nie mieć. Ile lat można lecieć na gniotach. Trzymam kciuki i ślepo wierzę.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

ZWIASTUNY

Fani Stevena Seagala doczekali się nowego tytułu akcji – „Beyond The Law”, który miał premierę 6 grudnia zeszłego roku. Po „Wyniszczeniu” (2018) można się...

RECENZJE

Steven Seagal w ciągu ostatnich 18 lat zaliczył więcej upadków niż wzlotów i wygląda na to, że ma to kompletnie w dupie. Robi to...