Zwiastun nowego filmu sci-fi z Jackie Chanem – „Stal We Krwi”!

Na wiele rzeczy możemy narzekać w tym roku, ale nie na to, że zabraknie nam filmów od Jackie Chana. Wciąż czekamy, aż na nasz rynek wejdzie „Szlak Tygrysów” („Railroad Tigers”), „Kung Fu Joga” („Kung Fu Yoga”), premierę ma thriller „Cudzoziemiec” („The Foreigner”), a my dostajemy kolejny zwiastun, tym razem wysokobudżetowej produkcji science fiction – „Stal We Krwi” („Bleeding Steel”).

Film ma mieć premierę 22 grudnia 2017, można więc powiedzieć, że rozpoczęcie promocji ponad 3 miesiące przed to dobry ruch. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Lijia Zhang. W roli głównej oczywiście Jackie Chan wspierany przez międzynarodową obsadę. Zdjęcia były realizowane w Australii.

Jeżeli chodzi o zwiastun to nie zbieram zębów z podłogi, nie powala. W ogóle nie przepadam za gatunkiem sci-fi, więc podchodzę do tego projektu z dystansem. Co warto zauważyć, postawiono duży nacisk na efekty specjalne, co ciekawsze – rola Chana wydaje się być znów poważna. Chyba jego kariera idzie w odpowiednim kierunku, ale czy ten film jest dobrym wyborem? Dowiemy się wkrótce.

„STAL WE KRWI” („BLEEDING STEEL”) – ZWIASTUN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *