Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Wiadomości odnośnie nowych filmów Jackie Chana !

Tyle się tego nazbierało, że zrobię małe podsumowanie ostatnich wiadomości z obozu Jackie Chana. Przede wszystkim, “Szlak Tygrysów” zakończył swoje “kinowe zarabianie” z okrągłą sumką $102 milionów, wyszło nieźle jak na tego rodzaju produkcję. Skazywana na sukces “Kung Fu Joga” nadal zarabia, ale jest na finishu przebijając “Godziny Szczytu”, box office wynosi $246 milionów.

Miejsce na Twoją reklamę.

Dobra, lecimy dalej, nagle z ziemi wyrósł kolejny projekt, który już czeka na swoją premierę. Film dokumentalny o Jackie Chanie, czyli “Jackie Chan: Down To Earth”. W projekcie wzięli udział między innymi: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, James Cameron, Chris Tucker i Owen Wilson. To prawdziwa gratka dla fanów. Film wyjdzie jeszcze w tym roku, a my możemy się cieszyć zwiastunem:

Miejsce na Twoją reklamę.

“JACKIE CHAN: DOWN TO EARTH” – ZWIASTUN

Miejsce na Twoją reklamę.

To nie jest koniec. “Cudzoziemiec” (“The Foreigner”) wreszcie ruszył z promocją, film puszczono na festiwalu i ukazała się pierwsza oficjalna okładka. Prezentuje ją poniżej. Premiera kinowa tego thrillera już 30 września 2017!

Dostaliśmy również oficjalną datę premiery “Bleeding Steel” i jest to 22 grudnia 2017 roku. Wszystko się ładnie klaruje, więc wiemy czego się spodziewać. Również zdjęcia do produkcji “Journey To China: The Mystery Of Iron Mask” zostały zakończone, a producenci poczęstowali nas pierwszym foto z filmu. Jak widzicie Chan cały czas atakuje. Czekam na każdy film, a wy?

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Postanowiłem podzielić się z Wami moją historią związaną z filmami Jackie Chana. Pierwszym tytułem, który z nim widziałem była “Draka w Bronxie” z 1995...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

FILMY

Tytuł angielski: Shanghai NoonData premiery: 23 maja 2000Kraj: USA, Hong KongGatunek: Akcja / Przygodowy / Sztuki Walki / KomediaReżyseria: Tom DeyScenariusz: Miles Millar, Alfred...