Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Wpisz tytuł filmu lub nazwisko aktora.

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZWIASTUNY

„Szlak Tygrysów”, czyli kolejny sukces Jackie Chana !

Zdobywca Oscara za całokształt twórczości – Jackie Chan (zawsze chciałem to napisać) odnosi kolejny sukces. Całkiem niedawno ogromny wynik kasowy uzyskał film „Zgubiony Ślad” („Skiptrace”), który zarobił ponad $140 milionów na świecie. Cokolwiek by nie myśleć, to był wynik do przewidzenia, film został zrealizowany w stylu „amerykańskim”, czyli tak, żeby trafił do jak największej grupy odbiorców. W przypadku nowej produkcji Ding Shenga, z Chanem w roli głównej – „Szlak Tygrysów” („Railroad Tigers”) wynik sprzedażowy nie był taki oczywisty, sam gatunek – historyczny-dramat wymieszany z wieloma elementami komedii nie gwarantuje sukcesu, to niszowy i ryzykowny projekt z wielkim budżetem – $50 milionów. W dodatku premiera produkcji miała miejsce 23 grudnia 2016 roku w Chinach i dokładnie 2 dni temu w USA (ograniczona liczba kin). Czy to odpowiedni czas na zarobienie kasy? Wygląda na to, że tak! Po dwóch tygodniach od pierwszego seansu „Szlak Tygrysów” ma na koncie ponad $70 milionów. To bardzo dobry wynik, budżet się zwrócił i jeszcze jest się czym dzielić, a to dopiero początek „żywota” filmu.

Warto wspomnieć, że pojawiają się już pierwsze recenzje, większość z nich zachęca do obejrzenia, niektóre tytułowane są nawet nagłówkami, że to najlepszy film z Chanem ostatnich lat i, że prawie zmazał plamę po „Skiptrace”, z tym, że dla mnie „Skiptrace” to była dobra rozrywka. W każdym razie ja jako fan bardzo się cieszę i jak będę miał taką możliwość to obejrzę nową produkcję. Na dystrybucję w Polsce raczej nie mamy co liczyć. Aaa… gdybym zapomniał, dobre recenzje dostaje syn Jackie Chana, który również wystąpił w filmie.

Teraz czas na ciekawostkę – pewnie już widzieliście zwiastun „Szlaku Tygrysów”, ale nie ten nowy – tak – jest nowy, taki wiecie po angielsku i pod amerykańskiego widza – oficjalny międzynarodowy trailer. Zapraszam do obejrzenia.

OFICJALNY ZWIASTUN

 

Co więcej, przypomnę, że Jackie Chan jest również piosenkarzem i nagrał sporo albumów. Często i gęsto tworzy piosenki do swoich filmów, tak samo jest w przypadku „Szlaku Tygrysów”. Poniżej możecie obejrzeć video do 3 utworów promujących film. Przyjemnego słuchania.

RAILROAD TIGERS – „THEME SONG”

RAILROAD TIGERS – „BIG BROTHER”

RAILROAD TIGERS – „PIPA”

Zapraszam was również do sprawdzenia 30-to minutowego wideo z oficjalnej premiery, które możecie śmiało obejrzeć poniżej.

VIDEO Z PREMIERY „SZLAKU TYGRYSÓW”

Dla prawdziwych maniaków jest jeszcze video z planu, w którym możecie sami zobaczyć, że realizacja filmu nie była zbyt prosta. Praca na zielonym, czy niebieskim tle i odgrywanie w ten sposób scen, by później nałożyć efekty lub inne ujęcia wymaga niesamowitej wyobraźni i organizacji.

RAILROAD TIGERS – NA PLANIE

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

ZWIASTUNY

Wielu fanów Scotta Adkinsa widząc nowy zwiastun jego filmu „Dead Reckoning” uznało, że coś tutaj nie pasuje. No i faktycznie. Przede wszystkim jest to...

INFORMACJE

Vin Diesel, bohater całej serii „Szybkich i Wściekłych” postanowił wziąć się za swój pierwszy album muzyczny. Jak pierwszy raz przeczytałem ta informację to podszedłem...

ZAPOWIEDZI

Pierwsza ekranizacja gry Tomb Raider miała premierę w 2001 roku, a w główną bohaterkę wcieliła się Angelina Jolie. Film zarobił kasę, więc 2 lata...

ZWIASTUNY

Danny Trejo wali film za filmem, tak jakby dopadł jakiegoś bandziora i tłukł po mordzie do nieprzytomności. Możemy się czuć tak samo, bo co...