Connect with us

Wpisz nazwisko aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ZWIASTUNY

“Szlak Tygrysów”, czyli kolejny sukces Jackie Chana !

Zdobywca Oscara za całokształt twórczości – Jackie Chan (zawsze chciałem to napisać) odnosi kolejny sukces. Całkiem niedawno ogromny wynik kasowy uzyskał film “Zgubiony Ślad” (“Skiptrace”), który zarobił ponad $140 milionów na świecie. Cokolwiek by nie myśleć, to był wynik do przewidzenia, film został zrealizowany w stylu “amerykańskim”, czyli tak, żeby trafił do jak największej grupy odbiorców. W przypadku nowej produkcji Ding Shenga, z Chanem w roli głównej – “Szlak Tygrysów” (“Railroad Tigers”) wynik sprzedażowy nie był taki oczywisty, sam gatunek – historyczny-dramat wymieszany z wieloma elementami komedii nie gwarantuje sukcesu, to niszowy i ryzykowny projekt z wielkim budżetem – $50 milionów. W dodatku premiera produkcji miała miejsce 23 grudnia 2016 roku w Chinach i dokładnie 2 dni temu w USA (ograniczona liczba kin). Czy to odpowiedni czas na zarobienie kasy? Wygląda na to, że tak! Po dwóch tygodniach od pierwszego seansu “Szlak Tygrysów” ma na koncie ponad $70 milionów. To bardzo dobry wynik, budżet się zwrócił i jeszcze jest się czym dzielić, a to dopiero początek “żywota” filmu.

Miejsce na Twoją reklamę

Warto wspomnieć, że pojawiają się już pierwsze recenzje, większość z nich zachęca do obejrzenia, niektóre tytułowane są nawet nagłówkami, że to najlepszy film z Chanem ostatnich lat i, że prawie zmazał plamę po “Skiptrace”, z tym, że dla mnie “Skiptrace” to była dobra rozrywka. W każdym razie ja jako fan bardzo się cieszę i jak będę miał taką możliwość to obejrzę nową produkcję. Na dystrybucję w Polsce raczej nie mamy co liczyć. Aaa… gdybym zapomniał, dobre recenzje dostaje syn Jackie Chana, który również wystąpił w filmie.

Teraz czas na ciekawostkę – pewnie już widzieliście zwiastun “Szlaku Tygrysów”, ale nie ten nowy – tak – jest nowy, taki wiecie po angielsku i pod amerykańskiego widza – oficjalny międzynarodowy trailer. Zapraszam do obejrzenia.

OFICJALNY ZWIASTUN

Miejsce na Twoją reklamę

 

Co więcej, przypomnę, że Jackie Chan jest również piosenkarzem i nagrał sporo albumów. Często i gęsto tworzy piosenki do swoich filmów, tak samo jest w przypadku “Szlaku Tygrysów”. Poniżej możecie obejrzeć video do 3 utworów promujących film. Przyjemnego słuchania.

RAILROAD TIGERS – “THEME SONG”

Miejsce na Twoją reklamę

RAILROAD TIGERS – “BIG BROTHER”

Miejsce na Twoją reklamę

RAILROAD TIGERS – “PIPA”

Zapraszam was również do sprawdzenia 30-to minutowego wideo z oficjalnej premiery, które możecie śmiało obejrzeć poniżej.

Miejsce na Twoją reklamę

VIDEO Z PREMIERY “SZLAKU TYGRYSÓW”

Dla prawdziwych maniaków jest jeszcze video z planu, w którym możecie sami zobaczyć, że realizacja filmu nie była zbyt prosta. Praca na zielonym, czy niebieskim tle i odgrywanie w ten sposób scen, by później nałożyć efekty lub inne ujęcia wymaga niesamowitej wyobraźni i organizacji.

Miejsce na Twoją reklamę

RAILROAD TIGERS – NA PLANIE

Miejsce na Twoją reklamę
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZWIASTUNY

Sylvester Stallone nie marnował czasu podczas pandemii i ostro działał nad wersją reżyserską “Rockyego IV” (1985). Pomimo tego, że to właśnie ta odsłona odniosła...

ZAPOWIEDZI

Na przestrzeni ostatnich kilku lat jedyny film z Jackie Chanem, który przypadł mi do gustu to “Cudzoziemiec” z 2017 roku. Reszta produkcji była realizowana...

ZAPOWIEDZI

Syn Jackie Chana – Jaycee Chan wystąpił już w ponad 20 produkcjach, a przed pandemią rozpoczął pracę nad swoim debiutem reżyserskim. Ten jeszcze się...

ZWIASTUNY

17 września, czyli dokładnie za dwa dni będzie miał premierę nowy tytuł akcji z Geraldem Butlerem i Frankiem Grillo – “Copshop”. Za stołkiem reżyserskim...