Sylvester Stallone i Jackie Chan przekładają „Ex-Baghdad”.

Niestety mam złą wiadomość dla wszystkich fanów Jackie Chana i Sylvestra Stallone – realizacja zapowiedzianego przez nich filmu „Ex-Baghdad” zostaje przełożona na bliżej nie określony termin. Wydawało się, że wszystko jest już dopięte, powstał scenariusz i zostało obsadzone stanowisko reżysera, a producenci byli gotowi wyłożyć olbrzymią kwotę – $80 milionów.

Aktorzy wspomnieli o produkcji filmu tuż po tym jak Jackie Chan otrzymał Oscara za całokształt twórczości. Prawdopodobnie na drodze stanął właśnie scenariusz, w który wciąż są wprowadzane poprawki. Kwestia scenariusza zatrzymała w czasie również produkcję „Kowboja z Szanghaju 3” i „Godzin Szczytu 4”. W tej kwestii Chan ma naprawdę spore wymagania.

Stallone i Chan mieli już raz wystąpił w „Człowieku Demolce”, ale ostatecznie do udziału w filmie został zatrudniony Wesley Snipes. Pojawili się razem na ekranie tylko w „Spalić Hollywood”, ale ta produkcja nie należy do dobrych. Później Panowie przymierzali się trzykrotnie do „Niezniszczalnych”, niestety Chan chciał mieć dużą i znaczącą rolę w serii, więc plan nie wypalił. Kto wiem… może uda im się połączyć siły w czwartej odsłonie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *