Steven Seagal jest mistrzem Wing Tsun w zwiastunie filmu „Starcie”.

Steven Seagal niszczy przeciwników w zwiastunie produkcji „Starcie”.

Starcie ("Attrition") - Steven Seagal

W czasie, gdy nowy film z Seagalem „Chiński Sprzedawca” zbiera srogi wjeb od fanów. W czasie, gdy nawet pojedynek z Mike Tysonem tego arcydzieła nie uratował. Nadszedł czas na to by zostać mistrzem Wing Tsun. Prawdą jest, że Steven uważa, że trenował Bruce’a Lee. Moim zdaniem trzeba mieć ostro nawalone w baniaku, ale kto komu broni. Postura trochę inna niż „Ip Mana”, ważne, że niszczy przeciwników. Mamy zwiastun „Starcia” („Attrition”).

Za scenariusz do tej produkcji odpowiada król Aikido we własnej osobie. Jak wiemy, potrafi przekminić dobrą historię. Wystarczy sobie przypomnieć „Siłę Rażenia”. To było takie pierdolnięcie, że do tej pory na samą myśl o tym filmie tłukę głową w ścianę. Steven miał też wyreżyserować „Starcie”, ale nie wyreżyserował. Dobra, dobra… tak się nabijam. Teraz poważnie.

„Attrition” jest ko-produkcją USA, Wielkiej Brytanii, Tajlandii i Hong Kongu. Całość została zrealizowana w orientalnym klimacie jak widać na załączonym obrazku. A sam zwiastun nie jest zły. Jest nutka nadziei, że będzie to projekt wznoszący po ostatnim gniocie. Premiera jeszcze w tym roku. Miłego oglądania.

Źródło: IMDB

STARCIE („ATTRITION”) – ZWIASTUN