Serial „Cobra Kai” będzie oficjalną kontynuacją oryginalnego „Karate Kid”.

„Karate Kid” będzie miał oficjalną kontynuację w postaci serialu.

To naprawdę dobra wiadomość dla wszystkich fanów Kina Sztuk Walki. Jeden z najważniejszych filmów gatunku, który nosił za sobą wartości, filozofię życia i wszystko co najważniejsze doczeka się kontynuacji. Mowa oczywiście o oryginalnym „Karate Kid”, który miał olbrzymi wpływ na gatunek Martial Arts i towarzyszył nam w dzieciństwie.

Film doczekał się trzech sequeli, spójnikiem wszystkich był nieżyjący już aktor – Pat Morita, czyli przesympatyczny Pan Miyagi. W pierwszych trzech częściach wystąpił Ralph Macchio, a w czwartej Hilary Swank. Jak się okazuje, serial „Cobra Kai” będzie wierną kontynuacją pierwszego „Karate Kid” i opowie o dalszych losach Daniela LaRusso i Johnnego Lawrence (w tej roli William Zabka).

To bardzo dobra decyzja YouTuba, tak… właśnie tak, producentem serialu jest YouTube. Nie mógłbym sobie tego lepiej wyobrazić. Czekam z niecierpliwością na „Cobra Kai” i jaram się jak dzieciak. Wielka szkoda, że Pat Morita już odszedł, mam nadzieję, że w serialu ukażą się nawiązania i retrospekcje z Panem Miyagi. Ten serial to coś ważnego, w świecie, gdzie wszystko jest nastawione na efekty i wielkie BOOM. Mam już dość filmów „karate”, które oprócz świetnych sekwencji walk nie mają nic do przekazania. Dobro wraca.

Źródło: Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *