Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Richard Ng jest już na planie “Powrotu Do Chin”.

Tym razem artykuł nie dotyczy takich gwiazd jak Sylvester Stallone, Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, czy Jackie Chan, chociaż z tym ostatnim Richard Ng wielokrotnie współpracował. Tego Pana możecie kojarzyć ze świetnych ról w serii “Gwiazdki Szczęścia”, która raz na jakiś czas jest emitowana na kanale TV4. Richard to aktor i komik i nie jeden raz nam udowodnił, że potrafi bawić do łez. Tym razem jednak został zaangażowany do dramatu – “Powrót Do Chin” (“Back To China”).

Miejsce na Twoją reklamę.

Richarda Ng darzę wielką sympatią, dlatego niezmiernie miło jest mi pisać, że wystąpi w nowym filmie. Zdjęcia do “Back To China” rozpoczęły się jakiś czas temu i są realizowane w USA, Chinach i Hong Kongu. Co prawda nie przywykliśmy do Ng w roli dramatycznej, ale myślę, że sprosta zadaniu.

Miejsce na Twoją reklamę.

Film będzie opowiadał historię młodej dziewczyny, która prowadzi imprezowy tryb życia w USA… po tym jak traci wszystkie pieniądze… ojciec (w tej roli Richard Ng) nakazuje jej wrócić do Chin i pomóc mu przy sklepie z zabawkami.

Czuję, że otrzymamy fajną historię z morałem. I na to liczę. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Emily Ting, jets ona również producentem tej produkcji. Czekam z niecierpliwością na zwiastun. Premiera jest przewidziana na 2019 rok.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
AKTUALNOŚCI

Richard Ng, to jajcarz jakich mało, potrafi rozśmieszyć, ale i wcielić się w poważną rolę. W Polsce znany jest z zaledwie kilku tytułów, w...