Connect with us

Wpisz nazwisko aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ZAPOWIEDZI

Richard Ng jest już na planie “Powrotu Do Chin”.

Tym razem artykuł nie dotyczy takich gwiazd jak Sylvester Stallone, Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, czy Jackie Chan, chociaż z tym ostatnim Richard Ng wielokrotnie współpracował. Tego Pana możecie kojarzyć ze świetnych ról w serii “Gwiazdki Szczęścia”, która raz na jakiś czas jest emitowana na kanale TV4. Richard to aktor i komik i nie jeden raz nam udowodnił, że potrafi bawić do łez. Tym razem jednak został zaangażowany do dramatu – “Powrót Do Chin” (“Back To China”).

Miejsce na Twoją reklamę

Richarda Ng darzę wielką sympatią, dlatego niezmiernie miło jest mi pisać, że wystąpi w nowym filmie. Zdjęcia do “Back To China” rozpoczęły się jakiś czas temu i są realizowane w USA, Chinach i Hong Kongu. Co prawda nie przywykliśmy do Ng w roli dramatycznej, ale myślę, że sprosta zadaniu.

Film będzie opowiadał historię młodej dziewczyny, która prowadzi imprezowy tryb życia w USA… po tym jak traci wszystkie pieniądze… ojciec (w tej roli Richard Ng) nakazuje jej wrócić do Chin i pomóc mu przy sklepie z zabawkami.

Czuję, że otrzymamy fajną historię z morałem. I na to liczę. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Emily Ting, jets ona również producentem tej produkcji. Czekam z niecierpliwością na zwiastun. Premiera jest przewidziana na 2019 rok.

Miejsce na Twoją reklamę

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPOWIEDZI

Richard Ng, to jajcarz jakich mało, potrafi rozśmieszyć, ale i wcielić się w poważną rolę. W Polsce znany jest z zaledwie kilku tytułów, w...