Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZAPOWIEDZI

Richard Ng jest już na planie „Powrotu Do Chin”.

Tym razem artykuł nie dotyczy takich gwiazd jak Sylvester Stallone, Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, czy Jackie Chan, chociaż z tym ostatnim Richard Ng wielokrotnie współpracował. Tego Pana możecie kojarzyć ze świetnych ról w serii „Gwiazdki Szczęścia”, która raz na jakiś czas jest emitowana na kanale TV4. Richard to aktor i komik i nie jeden raz nam udowodnił, że potrafi bawić do łez. Tym razem jednak został zaangażowany do dramatu – „Powrót Do Chin” („Back To China”).

Advertisement. Scroll to continue reading.

Richarda Ng darzę wielką sympatią, dlatego niezmiernie miło jest mi pisać, że wystąpi w nowym filmie. Zdjęcia do „Back To China” rozpoczęły się jakiś czas temu i są realizowane w USA, Chinach i Hong Kongu. Co prawda nie przywykliśmy do Ng w roli dramatycznej, ale myślę, że sprosta zadaniu.

Film będzie opowiadał historię młodej dziewczyny, która prowadzi imprezowy tryb życia w USA… po tym jak traci wszystkie pieniądze… ojciec (w tej roli Richard Ng) nakazuje jej wrócić do Chin i pomóc mu przy sklepie z zabawkami.

Czuję, że otrzymamy fajną historię z morałem. I na to liczę. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Emily Ting, jets ona również producentem tej produkcji. Czekam z niecierpliwością na zwiastun. Premiera jest przewidziana na 2019 rok.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZAPOWIEDZI

Richard Ng, to jajcarz jakich mało, potrafi rozśmieszyć, ale i wcielić się w poważną rolę. W Polsce znany jest z zaledwie kilku tytułów, w...