Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Podwójne Uderzenie 2” to kwestia czasu.

Niedawno miał premierę film “Miasto Odkupienia”, a niedługo wyjdzie “Pound Of Flesh” i wyczekiwany od kilku lat “The Eagle Path”. Jedno jest pewne – Van Damme działa, gorzej z jakością. Czasami zdarza mu się mile zaskoczyć… warto przypomnieć film “JCVD”, czy rola w “Niezniszczalnych 2″… no i reklama Volvo.

Miejsce na Twoją reklamę.

Van Damme również nie próżnuje na facebooku. Fanów mnóstwo i każdy chciałby zobaczyć jakiś sequel… każdy chciałby, żeby Van Damme wrócił do starej roli i przyjebał jak trzeba. Czyli mocno. Temat “Krwawego Sportu 2” był poruszany wiele razy. Film miał powstać już w 2004 roku pod tytułem “Kumite”. Robiono nawet castingi w Los Angeles, podawano w newsach aktorów/wojowników, którzy dołączali do obsady. Film miał oficjalną stronę, scenariusz i niby wszystko gotowe. A jednak nic z tego nie wyszło. Ostatnio temat wrócił… ale nie chcą do niego zaangażować Van Damme’a… chcą to zrobić od nowa… i bez niego… żenada.

Miejsce na Twoją reklamę.

Co jakiś czas pojawia się jakiś ciekawy pomysł, rok temu Van Damme coś wspominał o “Nagłej śmierci 2”, pojawiły się również nieudane kontynuacje “Uniwersalnego żołnierza”. Mimo wszystko w tej chwili najbardziej prawdopodobnym projektem jest film “Podwójne Uderzenie 2”. Czyli Van Damme w podwójnej roli.  Podwójne kopniaki, podwójne strzelaniny, podwójna akcja, wszystko podwójne. Temat tego filmu wraca na tyle często, że właściwie kwestią czasu jest jego powstanie. Fani tego chcą, Van Damme chce i są zainteresowani producenci. Nic, tylko czekać i oby nie odłożyli i tego filmu na półkę o nazwie “Miało być, ale chuja wyszło”.

PS. Co ciekawe, krążą ploty, że Van Damme mógłby jeszcze raz zagrać w “Niezniszczalnych”, tym razem w roli… brata złego typa z drugiej części. JESTEM ZA!

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...

ARTYKUŁY

Bolo Yeung to tak naprawdę Yang Sze, urodził się 3 lipca 1946 roku w Kantonie, stolicy prowincji Guangdong. Był chińskim kulturystą i jedną z...