Connect with us

Wpisz nazwisko aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ZAPOWIEDZI

Nowy film dokumentalny o Bruce Lee – “Dragon To Dragon”!

Bruce Lee to legenda i to dzięki niemu Kino Sztuk Walki jest znane na całym świecie. Powstało już o nim wiele filmów, z czego najpopularniejszym fabularnym jest “Smok: Historia Życia Bruce Lee”, w którym w rolę Lee wcielił się aktor Jason Scott Lee (“Strażnik Czasu 2”). Oprócz tego wyszedł również serial, za którego produkcję odpowiadała jego córka Shannon Lee – 50-cio odcinkowa “Legenda Bruce Lee”, która niestety okazała się klapą finansową. Teraz możemy czekać na premierę filmu dokumentalnego “Dragon To Dragon”.

Miejsce na Twoją reklamę

Filmów dokumentalnych o Lee była cała masa, więc niestety nie spodziewam się niczego odkrywczego, po prostu ktoś po raz kolejny chce zarobić. Mimo wszystko to dobrze dla legendy Brucea Lee, która dzięki takim produkcjom wciąż jest żywa. W Polsce najbardziej popularne dokumenty to “Bruce Lee: Droga Wojownika”, “Tajemnicza Śmierć Bruce Lee”, czy “Klątwa Smoka”.

Prace nad “Dragon To Dragon” są właśnie w toku, wiadomo już, że za scenariusz i reżyserię odpowiada mało znany Tamas Birinyi. W filmie pewnie na zasadzie wywiadów będą się udzielać: Leo Fong, Eric Lee, Mel Novac, Art Camacho, czy Gerald Okamura. Wygląda na to, że zebrała się grupka znajomych, którzy znali Lee i stwierdziła, że sobie dorobi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Premiera 29 września 2018 roku.

Miejsce na Twoją reklamę
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZWIASTUNY

Serial z 2019 roku o przybyłym z Chin do San Francisco wojowniku, który zaczyna pracę dla wpływowej przestępczej rodziny wraca z drugim sezonem. Przez...