Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Mark Dacascos i Iko Uwais w serialu Netflixa.

Mam bardzo dobre wieści dla wszystkich fanów Kina Sztuk Walki. Iko Uwais i Mark Dacascos wystąpią w nowym serialu – “Wu Assassins”. To spore wydarzenie, ponieważ jest to dużo produkcja, a Netflix robi dobrą robotę. Wygląda na to, że Dacascos wchodzi na odpowiednią ścieżkę kariery, już po raz kolejny. Uwais to za to gość, który również potrafi mocno kopać po mordach i to własnie on wystąpi w roli głównej.

Miejsce na Twoją reklamę.

Wielu debatuje nad tym, która platforma jest najlepsza. Czasy zajebywania filmów z neta się kończą, bo są fajne alternatywy. Showmax, HBO i Netflix. Ja osobiście korzystam z tego ostatniego, zwyczajnie moim zdaniem ma najwięcej ciekawych tytułów. Niestety nie związanych z Kinem Sztuk Walki. Co zrobić… człowiek wpisuje w wyszukiwarkę tej platformy nazwiska takie jak Stallone, Van Damme, Seagal i poza “Niezniszczalnymi”, czy kilkoma innymi tytułami nic nie dostaje z tego gatunku. Tym bardziej cieszy takie posunięcie, inwestycja w 10 odcinkowy serial sztuk walki.

Miejsce na Twoją reklamę.

Mark Dacascos miał swoje chwile, w których ocierał się o duży ekran. Jest lubiany w Polsce i ma spore grono fanów. Ostatni raz go widziałem w kinie podczas seansu “Od Kołyski Aż Po Grób” z Jetem Li. Teraz będziemy mieli okazję obejrzeć kilka jego kopnięć w “John Wick 3”. Angaż do nowego serialu to krok na przód.

Co więcej, oprócz Uwaisa i Dacascosa możemy zobaczyć w obsadzie Byrona Manna, który wystąpił u boku Stevena Seagala w “Człowieku Zasad”, czy w “Drapaczu Chmur” z Dwaynem Johnsonem. Zapowiada się ciekawe widowisko. Z pewnością obejrzę. Projekt jest w fazie przed-produkcyjnej, a jego premiera odbędzie się już w 2019 roku.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: FlickeringMyth

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Mark Dacascos to człowiek, który zdecydowanie miał wszystko, żeby zostać gwiazdą dużego ekranu. Wystąpił w takich klasykach gatunku sztuk walki jak “Tylko dla najlepszych”,...

VIDEO BLOG

Postanowiłem podłożyć własny głos pod jedną z najlepszych scen w filmie “Tylko dla najlepszych” z Markiem Dacascosem. Męska pogawędka na boisku.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

AKTUALNOŚCI

Serial sztuk walki stworzony na podstawie pomysłu Bruce’a Lee był nadawany na Cinemax. Po drugim sezonie “Wojownik” trafił na platformę HBO Max, w związku...