Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Jaycee Chan wystąpi u boku ojca w “Knight Of Shadows”.

Wszystko wskazuje na to, że nowy film “Knight Of Shadow: Walker Between Halfworlds” będzie najbliższą produkcją z udziałem Jackie Chan, a nie “Godziny Szczytu 4”, tak jak zapowiadano. Projekt jest w fazie przed-produkcyjnej i obsada tego epickiego kina akcji połączonego z fantasy powiększa się. Wiemy już, że obok Jackie Chana w filmie zobaczymy jego syna.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jaycee Chan już kilka razy współpracował z ojcem… ostatnie dwa filmy, w których otrzymał rolę w jego cieniu to “Szlak Tygrysów” (2016) i “Rewolucja 1911” (2011). Zdobywca Oscara próbuje jak może pomóc synowi, który ostatnio był aresztowany za posiadanie sporej ilości marihuany w mieszkaniu. Wiemy również, że Jackie go wydziedziczył i przepisał w testamencie swój majątek na cele charytatywne. Ma to na celu zmuszenie syna do samodzielności.

Miejsce na Twoją reklamę.

Zdjęcia do “Knight Of Shadows” mają rozpocząć się wkrótce, a fabuła brzmi dziwacznie. Wygląda na to, że film będzie przeznaczony raczej dla młodszych widzów. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem takich projektów. Wolę starego, dobrego Chana, niż takie eksperymenty. Premiera planowana jest na 2019 rok.

Jackie Chan ma wcielić się w łowcę demonów, które chcą przejąć władzę nad światem i porywają wiejskie dziewczęta. Bohater wyrusza im na ratunek w towarzystwie przyjaznych mu potworów.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Postanowiłem podzielić się z Wami moją historią związaną z filmami Jackie Chana. Pierwszym tytułem, który z nim widziałem była “Draka w Bronxie” z 1995...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

FILMY

Tytuł angielski: Shanghai NoonData premiery: 23 maja 2000Kraj: USA, Hong KongGatunek: Akcja / Przygodowy / Sztuki Walki / KomediaReżyseria: Tom DeyScenariusz: Miles Millar, Alfred...