Jackie Chan i Sylvester Stallone razem w nowym thrillerze !

Mamy wspaniałe wieści dla fanów Kina Akcji. Dwie ikony tego gatunku łączą siły – Jackie Chan i Sylvester Stallone wystąpią razem w filmie „Ex-Baghdad”. Nie ma co liczyć na komedię, czy niewypał jak w „Spalić Hollywood”, w którym Panowie niestety wystąpili. To będzie film z krwi i kości – poważny thriller. Produkcją zajmie się firma Jackie Chana – Sparkle Roll Media i wyłoży nie małą sumkę, bo aż $80 milionów. To nie są żarty.

Daty premiery jeszcze nie znamy, ale nasi bohaterowie od „spuszczenia wpierdolu” typom z pod ciemnej gwiazdy zatwierdzili już swój udział w projekcie. Mieli połączyć siły w „Niezniszczalnych 4”, jak widać, chłopaki poradzą sobie bez producenta Avi Lernera.

Za stołem reżyserskim projektu „Ex-Baghdad” stanie Scott Waugh (ma na swoim koncie film „Need For Speed”). Jaka będzie fabuła?

W Mosulu (Irak) zostaje zaatakowana przez terrorystów chińska rafineria ropy naftowej. Jej właściciele kontaktują się ze specjalistą do spraw bezpieczeństwa (Jackie Chan), któremu zostaje zlecone odbicie zakładników. Rekrutuje do pomocy byłego żołnierza (Sylvester Stallone).

Ciekawy jestem tego projektu i daty jego realizacji. Przypominam, że w kolejce czekają takie tytuły jak: „Kowboj z Szanghaju 3”, „Godziny Szczytu 4”, „Karate Kid 2”, „Pięciu Naprzeciw Kuli”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *