Dwayne Johnson będzie miał swoją własną „Szklaną Pułapkę”?

Dwayne „The Rock” Johnson cieszy się sympatią fanów na całym świecie, ale i w Polsce. Nie dziwi więc fakt, że producenci inwestują w niego spore pieniądze. „Drapacz Chmur” („Skyscarper”) będzie jego czwartą kinową produkcją, która ukaże się w tym roku. Zdjęcia zostały zakończone jakiś czas temu i trwają już prace post-produkcyjne. Wygląda, że zobaczymy prawdziwą „Szklaną Pułapkę”.

Mam nadzieję, że żaden maniak Bruce’a Willisa się nie obrazi. Nie będzie to kolejna część, ale jest wspólny mianownik. Wieżowiec, zakładnicy i gość, który musi sprawić solidny wpierdol bandziorom. Z czym wam się to kojarzy? No właśnie. Ciekawy jestem jak Johnson odnajdzie się w tej roli, myślę, że będzie dobrze, a kinomaniacy będą usatysfakcjonowani.

Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiada Rawon Marshall Thurber, który wyreżyserował już z Dwaynem „Agenta i pół”. Jego komediowe doświadczenie wcale nie musi przeszkadzać w realizacji Kina Akcji, wręcz przeciwnie, może dostaniemy trochę zabawnych smaczków podczas prawdziwej draki w wieżowcu. Czekam z niecierpliwością. Premiera jest planowana na 13 lipca 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *