Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Dolph Lundgren z rolą w “Aquamanie” za $160 milionów.

W ostatnich miesiącach wiele się dzieje w karierze Dolpha Lundgrena. Szukuje się wiele premier, a najbliższa z nich będzie miała miejsce już 8 lutego 2018 roku i będzie to “Black Water”, gdzie występuje również Jean-Claude Van Damme i Patrick Kilpatrick. Kolejnym tytułem zapowiedzianym na ten rok jest “Creed II”, co prawda zdjęcia się jeszcze nie rozpoczęły, ale oficjalnie zapowiedziana, że produkcja pojawi się w kinach 21 listopada. Natomiast 21 grudnia będziemy mogli obejrzeć Lundgrena ponownie na dużym ekranie za sprawą “Aquamana”, filmowi o kolosalnym budżecie – $160 milionów.

Miejsce na Twoją reklamę.

Bardzo cieszy mnie fakt, że będę mógł dwukrotnie oglądać szweda w kinie, trzeba korzystać, jak jest taka możliwość. Oczywiście bardziej czekam na “Creeda II”, ale na “Aquamana” też się udam dla Dolpha. Film ten to akcja przygoda i science-fiction produkcji DC, oczywiście na podstawie komiksu.

Miejsce na Twoją reklamę.

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Za stołkiem reżyserskim stoi James Wan, malezyjczyk ma naprawdę spore doświadczenie i sukcesy… wyreżyserował między innymi: “Piłę”, “Obecność”, “Naznaczonego” i “Szbkich i Wściekłych 8”. Tutaj lipy nie będzie. W filmie zobaczymy Jasona Mamoę (“Kula w Łeb”) i Nicole Kidman, która kilka dni temu odebrała Złotego Globa za “Wielkie Kłamstweka”. Szykuje się wielka produkcja, na którą z pewnością udadzą się miliony fanów DC.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *




AKTUALNOŚCI

Wszyscy fani DC z całą pewnością wybrali się do kina lub zaraz pójdą. “Aquaman” w reżyserii Jamesa Wana (“Piła”, “Naznaczony”, “Obecność”) zarobił już ponad...