Chris Tucker gotowy na „Godziny Szczytu 4” !

Dziennikarze portalu TMZ przyłapali Jackie Chana na ulicy i zapytali o plany, ten odpowiedział, że „Godziny Szczytu 4” i „Karate Kid 2” powstaną ! W międzyczasie bohaterowie trylogii „Rush Hour” mieli okazję się kilka razy spotkać i pogadać o projekcie. Wygląda na to, że nie tylko Jackie Chan jest gotowy, ale i Chris Tucker, który po raz kolejny zakomunikował, że „Godziny Szczytu 4” muszą powstać. Co ciekawe – reżyser trylogii – Brett Ratner też jest na tak.

Co stoi na przeszkodzie? Tego nie wiem, prawdopodobnie czekamy na odpowiedni moment, oby coś ruszyło w tym lub przyszłym roku. Z wielką chęcią obejrzałbym kolejną odsłonę przygód detektywa Jamesa Cartera i inspektora Lee.

Właśnie mi się przypomniało… tuż po premierze „Godzin Szczytu 3” czytałem jakiś wywiad, gdzie dziennikarz zażartował, że jest pewien schemat w terminach premier „Rush Hour”… pierwszy sequel wyszedł po 3 latach, drugi po 6… i zapytał, czy czwórka wyjdzie po 12 latach? Jakkolwiek to śmieszne wtedy było, tak może stać się prawdą. Czyżby premiera w 2019?

CHRIS TUCKER NA TEMAT „GODZIN SZCZYTU 4”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *