Zabójczy zwiastun „Życzenia Śmierci”. Bruce Willis w świetnej formie.

No ładnie, ładnie, jestem naprawdę pod wrażeniem. W zeszłym roku został zrealizowany remake „Życzenia Śmierci” z 1974 roku. W roli głównej występuje oczywiście nie kto inny jak Bruce Willis, ale warto przypomnieć, że pierwotnie do roli przymierzany był Sylvester Stallone. Nowy „Death Wish” miał mieć premierę w listopadzie, otrzymaliśmy zwiastun, który nie zachwycał… przynajmniej mnie. I nagle padła informacja, że film ukaże się pół roku później.

Zastanawiałem się co może być powodem i pierwsze na co wpadłem to właśnie fakt, że zwiastun nie przekonywał… skoro ja tak mam, to możliwe, że inni też. Na tej podstawie producenci mogli wywnioskować, że pomimo starań „Życzenie Śmierci” może zrobić klapę. Wielce prawdopodobne, że tak by się stało.

Przed kilkoma godzinami ukazał się nowy zwiastun. I jestem w pozytywnie zaskoczony. Zwiastun jest świetny i zachęca, żeby pójść do kina. Teraz to ja się cholera aż doczekać nie mogę. Kosa, rozpierdol. Będzie lepiej niż w oryginale. Bruce Willis zrobił robotę. Premiera w polskich kinach już 6 kwietnia!

„Życzenie Śmierci” opowiada historię Paula Kersneya, którego żona i córka zostają brutalnie napadnięte. Po zajściu Paul postanawia walczyć z przestępczością i wymierzać sprawiedliwość w mieście na własną rękę.

ŻYCZENIE ŚMIERCI („DEATH WISH”) – ZWIASTUN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *