Czy Van Damme wystąpi w „Kickboxerze 3”?

Przed kilkoma godzinami ukazał się wywiad z Dimitri Logothetisem, który jest producentem, scenarzystą i reżyserem nowych „Kickboxerów”. Facet zapowiedział prace nad trzecią odsłoną serii, czyli nad produkcją filmu „Kickboxer: Armagedon”. Z tego co mi wiadomo, Jean-Claude Van Damme nie weźmie udziału w kolejnym sequelu i to dobra decyzja. Bardzo dobra.

Reżyser wypowiedział się na temat udziału Van Damma w pierwszych dwóch częściach, podobno nie chciał się zgodzić na udział w projekcie przez rok. I chwała mu za to, ale niestety dał się namówić i mamy to co mamy. Van Damme otrzymał nowe wersje scenariusza, a później informacje o Alaine Moussi… i dał zielone światło projektowi. Jak dla mnie to olbrzymi błąd, dobrze, że nie ma zamiaru go powtórzyć.

Dimitri wydaje się być bardzo zadowolony ze swojej roboty, dodając, że film zebrał świetne recenzje na całym świecie. Widocznie nie czytał mojej, ale to kwestia czasu, aż ruszy anglojęzyczna wersja strony Kino Sztuk Walki, czyli MartialArtsCinema.com. Dodał, że w trzecim „Kickboxerze” zobaczymy różne gwiazdy i sportowców, co więcej… walki będą jeszcze bardziej przepełnione efektami, czyli będziemy mieli jeszcze więcej szmiry dla gimbusów bez serca i treści. Nie ma czym się chwalić Panie Dimitri, nie o to chodzi nam – fanom. My chcemy filmu z przekazem i wartościami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *