Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Van Damme wkrótce wejdzie na plan filmu “The Bouncer”. Thrillera w stylu “Uprowadzonej”.

Jean-Claude Van Damme nie daje o sobie zapomnieć, nadal walczy. Na premierę czeka kilka projektów z jego udziałem: “Kickboxer 2”, kontunacja remaku klasyka z 1989 roku oraz “Black Water”, w którym występuje również Dolph Lundgren. Nie możemy oczywiście zapomnieć o premierze serialu “Jean-Claude Van Johnson”, który zapowiada się wyśmienicie. No i cały czas pozostaje kwestia “Full Love”, aktor obiecywał, że po zakończeniu prac nad serialem wyda film. To tak na dobry początek, bo właśnie dostaliśmy informację, że szykuje się nowy thriller akcji – “Wykidajło” (“The Bouncer”).

Miejsce na Twoją reklamę.

“The Bauncer” ma przypominać klimatem “Uprowadzoną” z Liamem Neesenem, a budżet projektu wynosi $10 milionów. Nie jest to wielki boom o jakim marzyliby fani, ale aktor występował w tańszych produkcjach, więc źle nie jest. Oczywiście Jean-Claude ma wystąpić w roli głównej, a reżyserią zajmie się Julien Leclearcq. Nie wiem kto to jest, a to trochę niepokojące. W każdym razie fajnie, że coś się dzieje.

Miejsce na Twoją reklamę.

Opis fabuły zapowiada się ciekawie, otóż nasz belgijski kolega wcieli się w rolę Lukasa, bramkarza w nocnym klubie… gościa po pięćdziesiątce, który od czasu do czasu musi spuścić komuś manto. Taka robota. Stara się wychowywać 8 letnią córeczkę. Pewnego razu podczas kłótni z klientem klubu traci kontrolę, konsekwencją czego trafia do pierdla. Opiekę nad córką przejmuje opieka społeczna.

No zobaczymy co z tego wyjdzie. Jako wierny fan, pomimo ostatnich “słabiaków” czekam na jakiś zwrot akcji. Mam nadzieję, że będzie nim “Wykidajło”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...