Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Wpisz tytuł filmu lub nazwisko aktora.

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZAPOWIEDZI

„Szybcy i Wściekli 11” będą ostatnią częścią?

Vin Diesel F9

12 listopada oficjalnie potwierdzono, że zakończono pracę nad „Szybkimi i Wściekłymi 9”. Data premiery to 28 maja 2021. Fani serii z pewnością nie mogą się doczekać Vina Diesla i kolejnych przygód „rodziny”, pościgów i efektów specjalnych na najwyższym światowym poziomie. Jak już wiemy, w dziewiątce nie wystąpi Dwayne Johnson i Jason Statham, ponieważ obaj zrobili własną odnogę serii w postaci „Hobbsa i Shawa„. Do obsady dołączył jednak twardy zawodnik Michael Rooker i John Cena.

Universal Pictures oficjalnie poinformowało, że „Szybcy i Wściekli 11” będą ostatnią częścią głównej serii. W przypadku dwóch ostatnich epizodów reżyserem będzie Justin Lin, czyli facet, który łącznie z „dziewiątką” zrobił 4 części. Osobiście uważam, że to trafny wybór, ponieważ część 5 i 6 w jego wykonaniu były moim zdaniem jednymi z lepszych w całej serii.

Warto zwrócić uwagę, że Universal informuje o „głównej” serii. Co nie zmienia faktu, że mogą powstać sequele „Hobbs i Shaw” lub coś zupełnie nowego. Nowa gwardia? A może inne rozgałęzienia głównych bohaterów. Któż to wie, póki co czekam na „F9”.

Źródło: MovieWeb

Reklama

INFORMACJE

Vin Diesel, bohater całej serii „Szybkich i Wściekłych” postanowił wziąć się za swój pierwszy album muzyczny. Jak pierwszy raz przeczytałem ta informację to podszedłem...

ZAPOWIEDZI

„Szybcy i Wściekli 8” zarobili na całym świecie grubo ponad miliard dolarów. Nie dziwi nikogo fakt, że z góry zapowiedziano kilka kolejnych kontynuacji. Projekt...