Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Syn Van Damme’a aresztowany za atak z nożem w ręku!

Jean-Claude Van Damme był pięciokrotnie żonaty, z aktualną wybranką ma syna Kristophera, który wydaje się być ogarniętym facetem, często występuje obok ojca w jego nowych produkcjach i piękną córkę Biankę. I tutaj wszystko jest w porządku, szczęśliwa rodzina. Van Damme ma jednak jeszcze jednego syna z czwartego małżeństwa – Nicolasa, to najmłodszy z dziaciaków. Ostatnio sporo narozrabiał.

Miejsce na Twoją reklamę.

21-letni Nicolas został aresztowany po tym jak wezwano policję pod jego mieszkanie, z którego wybiegł zakrwawiony współlokator, tłumacząc, że był przez niego przetrzymywany z nożem przy gardle i udało mu się uciec. W mieszkaniu znaleziono nóż jak i trochę trawy. Wygląda na to, że chłopak lubi zajarać i nie ma w tym nic złego, ale żeby tak kolegę potraktować… No kto to widział.

Miejsce na Twoją reklamę.

Nicolas został aresztowany za uwięzienie, atak z nożem w ręku i posiadanie marihuany. Co się dzieje z tą młodzieżą i dziećmi znanych gwiazd. Jakiś czas temu za posiadanie marihuany dostał karę syn Jackie Chana.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...