Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Sylvester Stallone negocjuje role w serialu “Kansas City”.

"Kansas City" - Stallone

Sylvestera Stallone mogliśmy po raz ostatni oglądać ponad dwa lata temu w filmie “Rambo V: Ostatnia Krew”. Było to mocne uderzenie, które dostarczyło mi wielu emocji. W ostatnim czasie fani otrzymali wersję reżyserską “Rocky’ego IV”, która skupiła się wokół pojedynku głównego bohatera z Ivanem Drago. Aktualnie czekamy na premierę “Samarytanina” i “Niezniszczalnych 4”, nad którymi jeszcze trwają prace. To odpowiedni moment, żeby postawić pytanie – jaki będzie kolejny projekt Sly’a?

Miejsce na Twoją reklamę.

Bliski realizacji jest serial “Kansas City”.

Można by naprawdę wymienić wiele tytułów, ponieważ zapowiedzi ze strony Sylvestra Stallone, czy producentów było kilka. Kino gangsterskie to coś na co aktor czekał od lat. Wielokrotnie informowałem o tym, że aktor przymierza się do roli w filmie “Scarpa”, który miał opowiadać o zabójcy na zlecenie z rodziny Colombo. Potem miał wystąpić zamiast Roberta DeNiro w “Idol’s Eye” i wcielić się w szefa mafii z Chicago. Następnie mówiło się o gangsterskim serialu “Omerta”. Finalnie wszystko jednak wskazuje na to, że kolejnym jego projektem będzie 10-cio odcinkowy serial “Kansas City”.

Stallone wraz ze swoim Balboa Productions będzie producentem wykonawczym i negocjuje rolę główną w tym tytule. Jak się okazuje nie ma to być zwykła produkcja, ponieważ będą za nią odpowiadać najlepsi z najlepszych. I tutaj nie ma żartów. Czuwać nad całością ma Taylor Sheridan, który napisał scenariusze do bardzo dobrych filmów: “Sicario” (2015), “Aż Do Piekła” (2016), czy “Wind River. Na przeklętej Ziemi” (2017). Jeżeli oglądaliście jakiś z nich to wiecie z czym mamy do czynienia. Wiemy też, że do pilota scenariusz napisał Terence Winter odpowiedzialny za skrypt do “Wilka z Wall Street” z Leonardo DiCaprio. To jest najwyższa półka, klasa sama w sobie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sylvester Stallone w roli gangstera.

“Kansas City” będzie opowiadać historię Włoskiego gangstera z Nowego Jorku, który zostaje zmuszony, żeby się przeprowadzić do Kansas City w stanie Missouri. Legendarny Sal (Sylvester Stallone) będzie chciał przywrócić swoją mafijną rodzinę, struktury i interesy w tym nowym mieście.

Można powiedzieć, że kilka najważniejszych spraw jest już dopiętych na ostatni guzik. Jest scenariusz i są producenci. Serial ma wyprodukować 101 Studios i MTV Entertainment Studios. Całość mam mieć premierę na platformie streamingowej Paramount+.

Miejsce na Twoją reklamę.

Kiedy będzie premiera serialu?

Jeżeli negocjacje pójdą zgodnie z planem, to ekipa wejdzie na plan w ciągu kilku najbliższych miesięcy, co zwiastuje premierę w 2023 roku.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Mam dobre wieści dotyczące filmu znanego pod tytułami “Ex-Baghdad” / “Project X-Traction” oraz “S.N.A.F.U.”. Ten gigantyczny projekt akcji, w którym występuje Jackie Chan i...

VIDEO BLOG

Tym razem przygotowałem Topową Dychę filmów z legendą Kina Akcji – Sylvester Stallone. W rankingu nie uwzględniłem filmów z trzech serii – “Rocky”, “Rambo”...

VIDEO BLOG

Przemowa motywacyjna, która daje do myślenia. Jest to oczywiście jedna z najlepszych scen z serii filmów “Rocky”. Rozmowa z synem.

VIDEO BLOG

Zapraszam do obejrzenia piątego odcinka z serii “RE: AKCJA”, w którym odpowiadam na Wasze komentarze. Tym razem kilka słów na temat premier filmowych, nadchodzącego...