Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Sylvester Stallone negocjuje role w serialu “Kansas City”.

"Kansas City" - Stallone

Sylvestera Stallone mogliśmy po raz ostatni oglądać ponad dwa lata temu w filmie “Rambo V: Ostatnia Krew”. Było to mocne uderzenie, które dostarczyło mi wielu emocji. W ostatnim czasie fani otrzymali wersję reżyserską “Rocky’ego IV”, która skupiła się wokół pojedynku głównego bohatera z Ivanem Drago. Aktualnie czekamy na premierę “Samarytanina” i “Niezniszczalnych 4”, nad którymi jeszcze trwają prace. To odpowiedni moment, żeby postawić pytanie – jaki będzie kolejny projekt Sly’a?

Miejsce na Twoją reklamę.

Bliski realizacji jest serial “Kansas City”.

Można by naprawdę wymienić wiele tytułów, ponieważ zapowiedzi ze strony Sylvestra Stallone, czy producentów było kilka. Kino gangsterskie to coś na co aktor czekał od lat. Wielokrotnie informowałem o tym, że aktor przymierza się do roli w filmie “Scarpa”, który miał opowiadać o zabójcy na zlecenie z rodziny Colombo. Potem miał wystąpić zamiast Roberta DeNiro w “Idol’s Eye” i wcielić się w szefa mafii z Chicago. Następnie mówiło się o gangsterskim serialu “Omerta”. Finalnie wszystko jednak wskazuje na to, że kolejnym jego projektem będzie 10-cio odcinkowy serial “Kansas City”.

Stallone wraz ze swoim Balboa Productions będzie producentem wykonawczym i negocjuje rolę główną w tym tytule. Jak się okazuje nie ma to być zwykła produkcja, ponieważ będą za nią odpowiadać najlepsi z najlepszych. I tutaj nie ma żartów. Czuwać nad całością ma Taylor Sheridan, który napisał scenariusze do bardzo dobrych filmów: “Sicario” (2015), “Aż Do Piekła” (2016), czy “Wind River. Na przeklętej Ziemi” (2017). Jeżeli oglądaliście jakiś z nich to wiecie z czym mamy do czynienia. Wiemy też, że do pilota scenariusz napisał Terence Winter odpowiedzialny za skrypt do “Wilka z Wall Street” z Leonardo DiCaprio. To jest najwyższa półka, klasa sama w sobie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sylvester Stallone w roli gangstera.

“Kansas City” będzie opowiadać historię Włoskiego gangstera z Nowego Jorku, który zostaje zmuszony, żeby się przeprowadzić do Kansas City w stanie Missouri. Legendarny Sal (Sylvester Stallone) będzie chciał przywrócić swoją mafijną rodzinę, struktury i interesy w tym nowym mieście.

Można powiedzieć, że kilka najważniejszych spraw jest już dopiętych na ostatni guzik. Jest scenariusz i są producenci. Serial ma wyprodukować 101 Studios i MTV Entertainment Studios. Całość mam mieć premierę na platformie streamingowej Paramount+.

Miejsce na Twoją reklamę.

Kiedy będzie premiera serialu?

Jeżeli negocjacje pójdą zgodnie z planem, to ekipa wejdzie na plan w ciągu kilku najbliższych miesięcy, co zwiastuje premierę w 2023 roku.

Miejsce na Twoją reklamę.
ARTYKUŁY

W ostatnim czasie media mocno bombardują nas informacjami o tym, że Sylvester Stallone i Jennifer Flavin rozstają się po 25-ciu latach małżeństwa. Trwa to...

ROCK

Nie wiem jak to jest z młodszymi słuchaczami i fanami filmów akcji, ale każdy stary wyjadacz na pewno zna hit zespołu Survivor o tytule...

AKTUALNOŚCI

Na 2023 rok przewidziana jest premiera filmu “Niezniszczalni 4” z Jasonem Stathamem, Sylvestrem Stallonem, Dolphem Lundgrenem, Tonym Jaa, Iko Uwaisem i Andy Garcią. Niestety...

AKTUALNOŚCI

Konflikt Sylvestra Stallone z producentem serii “Rocky” i “Creed” Irvinem Winklerem nabrał rozpędu przed wczoraj. Powodem kolejnego zaognienia sytuacji okazała się być zapowiedź filmu...