Sylvester Stallone już układa „Plan Ucieczki 3”!

Mam dobre wieści dla fanów Sylvestra Stallone i mocnego kina więziennego. Od momentu kiedy rozpoczęto prace nad „Planem Ucieczki 2” („Escape Plan 2”), który jest na etapie po-produkcyjnym, wiadomo było, że powstanie część trzecia. Sylvester Stallone był zdecydowanie na „tak”, a projekt był przygotowywany od kilku miesięcy. Trzy tygodnie temu rozpoczęto kastingi do nowego filmu, a od wczoraj Sylvester Stallone jest już na planie. Prace ruszyły pełną parą!

Wielu z nas się zastanawiało jaki będzie kolejny krok Slya w karierze, bo zdecydowanie w momencie, w którym powinien wystrzelić w kosmos, to się zatrzymał. Wszystko powoli się klaruje. My jako fani czekamy już na „Plan Ucieczki 2”, „Plan Ucieczki 3” jest realizowany, kolejnym projektem ma być „Ex-Baghdad” z Jackie Chanem i „Creed II”. Co z resztą zapowiadanych tytułów? Okaże się w praniu.

Wracając do „Escape Plan 3”, kontrakt na udział w filmie ponownie podpisał Dave Bautista i kilku mniej znanych aktorów. Wciąż jest jakiś mały procent szans na to, że chociaż na chwilę do trylogii wróci Arnold Schwarzenegger. Za stołkiem reżyserskim stanie po raz kolejny inna osoba, to trochę niepokojące. Tym razem John Herzfeld (wyreżyserował „15 Minut” z De Niro), który jest również autorem scenariusza.

SYLVESTER STALLONE NA PLANIE „PLANU UCIECZKI 3”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *