Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Stallone zbuduje mafijne imperium w “Tulsa King”. Zwiastun i data premiery.

Tulsa King - Sylvester Stallone

Sylvester Stallone już od dawna przymierzał się do kina gangsterskiego. Trzeba przyznać, że wielokrotnie był bardzo blisko realizacji dużych projektów. Powstać miała produkcja kinowa o tytule “Scarpa”, w której miał być zimnym zabójcą z rodziny Colombo. Później mówiło się o jego zastępstwie za Roberta DeNiro w filmie “Idol’s Eye”, gdzie miał być bossem chicagowskiej mafii. Następnie poruszano temat jego udziału w serialu gangsterskim “Omerta”. Finalnie Stallone po zakończeniu prac nad “Niezniszczalnymi 4” wszedł na plan serialu pod tytułem “Kansas City”, który finalnie zmienił tytuł na “Tulsa King”.

Miejsce na Twoją reklamę.

“Tulsa King” – data premiery i zwiastun.

Serwis streamingowy Paramount+ poinformował już o tym, że serial oficjalnie będzie miał premierę w moje urodziny. Bardzo dziękuję za taki prezent. “Tulsa King” wejdzie w internet już 13 listopada 2022 roku. Warto przypomnieć, że za serial nie odpowiadają jacyś tam młodzi debiutanci, tylko ludzie za którymi przemawiają sukcesy i doświadczenie. Nad produkcją czuwa Taylor Sheridan, który napisał scenariusze do bardzo dobrych i mocnych filmów – “Sicario” (2015), “Aż Do Piekła” (2016), czy “Wind River. Na przeklętej Ziemi” (2017).

Kadr z serialu "Tulsa King" (2022).
Kadr z serialu “Tulsa King” (2022).

Scenariusz “Tulsa King” napisał Terence Winter, który pracował nad “Wilkiem z Wall Street” z Leonardo DiCaprio. Fabuła serialu będzie opowiadać o losach szefa mafii z Nowego Jorku, którym jest Dwight Manfredie (Sylvester Stallone). Po 25 latach odsiadki wychodzi z puchy i przeprowadza się do prowincjonalnej Tulsy. Zaczyna tam budować przestępcze imperium. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...