Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Stallone od prawie 50 lat pracuje nad biografią Edgarda Allana Poe.

Jeżeli ktoś z Was jest fanem Sylvestra Stallone, to z pewnością wie jak wielką rolę w jego życiu odegrał amerykański poeta Edgar Allan Poe. Twórca serii “Rocky” napisał biografię nowelisty na początku swojej kariery, w latach 70-tych. Nie był wtedy popularny i nie miał pieniędzy. Scenariusz do “Poe” jest jego pierwszym projektem, który w dodatku do tej pory nie doczekał się realizacji.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jak się okazuje, Stallone nie porzucił “Poe”. Co kilka lat zaglądał do zakurzonej szafki i szlifował scenariusz próbując znaleźć środki na jego realizację. Niestety nie udało się. Mamy 2019 rok i bohater Kina Akcji po raz pierwszy udostępnił swoje archiwalne zdjęcie jako “Poe”. Z tego co napisał nadal mocno wierzy, że zrealizuje film i co więcej… nadal nad nim pracuje. To już prawie 50 lat. Temu człowiekowi nie da się odmówić wytrwałości i wiaty. Stallone jest wielki. Wierzę, że mu się uda.

Jedyne pozostałe zdjęcie, które nigdzie nie było publikowane… Pierwszy poważny scenariusz jaki napisałem o wielkim pisarzu Edgardzie Allanie Poe. Miałem aspiracje, żeby go zagrać, a to jest część jego kostiumu. Zrozumiałem, że nie był bym dobrą częścią tego projektu. Może pewnego dnia go wyreżyseruję. Kto wie?

To niekończąca się podróż. Znienawidzę siebie jeśli nie będę jej kontynuował. Przynajmniej najlepiej jak potrafię, tak by doszła do skutku. Aby móc powiedzieć ‘Dokonałem tego, może trwało to 45-50 lat, ale zrobiłem to’. W każdym razie nadal nad tym pracuję, to jedno z moich największych wyzwań.

Miejsce na Twoją reklamę.
Sylvester Stallone

Źródło: GeekTyrant

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Chris Hemsworth to facet, który w tym roku pojawił się w mocnym tytule akcji Netflixa – “Tylor Rake: Ocalenie” i zdecydowanie udowodnił, że powinien...

AKTUALNOŚCI

Sylvester Stallone wziął w ostatnim czasie na swoje ponad 70-letnie barki sporo projektów. Jak widać, pomimo wieku siła jest, udowodnił to podciągając się na...