Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Stallone ma reżysera, Schwarzenegger datę premiery, a Lundgren zwiastun !

Zawsze coś się dzieje, gwiazdy kina akcji nie śpią nigdy. Dzisiaj mamy piątek, dzień, który większość ludzi lubi, zwłaszcza po godzinie 16-tej. I właśnie dzisiaj mam dla was garść wiadomości od naszych herosów kina akcji. Nie są to jakieś newsy z pierwszych stron gazet, ale informacje warte uwagi. Zaczynamy.

Miejsce na Twoją reklamę.

Po pierwsze Sylvester Stallone. Przypominam, że według kalendarza powinien za miesiąc być już na planie filmu “Idol’s Eye”, w którym przejął rolę po Robercie De Niro. Podobno wszystko jest dopięte na ostatni guzik, więc trzymajmy rękę na pulsie. W każdym razie, nie o tym chciałem napisać. “Plan Ucieczki 2”, czyli Stallone robi sequel… miało to miejsce trzy razy – “Rocky”, “Rambo”, “Niezniszczalni”. Ostatnio pisałem, że do “ucieczki” dorzucą parę gorszy chińczycy, teraz wiemy, że film ma reżysera ! I niestety nie jest to Mikael Hafstrom, reżyser pierwszej części…, facet zwyczajnie się nie zgodził, jedynka jest dobra, zarobiła, dwójki nie musi robić. Wielka szkoda, lubię jak sequele robi ta sama ekipa… no ale cóż. Ciekawe jaką wizję będzie miał Steven C. Miller (właśnie skończył pracę przy filmie “Pierwsze Zabójstwo” z Bruce Willisem)… ciekawe, bo właśnie ten gość zasiadł za stołkiem reżysera “Planu Ucieczki 2”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Po drugie Arnold Schwarzenegger. Tutaj nie będę się tak rozpisywał, bo dopiero co napisałem na ten temat newsa. Arnold idzie do przodu i działa ambitnie, to mi się podoba i nie tylko mi, bo po komentarzach na temat zwiastuna filmu “Aftermath” widać, że to dobra droga. Zainteresowanie jest. Do rzeczy – mamy datę premiery. “Aftermath” wejdzie do kin w USA dokładnie 7 kwietnia 2017.

Po trzecie Dolph Lundgren. Teraz uważajcie, bo idzie się pogubić. Lundgren to jeden z tych gości, co ostatnio ról nie odmawia i szczerze sam już nie nadążam. W każdym razie jedno jest pewne, jest nowy film, który jest własnie promowany, więc można śmiało stwierdzić, że jeżeli chodzi o Dolpha, to własnie ta produkcja pojawi się najszybciej – jako najnowsza. Mowa o filmie “Witamy w Willits” (“Welcome To Willits”) – i teraz uważajcie – jest to psychologiczny horror z elementami science fiction. Brzmi dość ciekawie, ale dupy nie urywa.

Miejsce na Twoją reklamę.

Głęboko w lasach północnej Kalifornii jest mała mieścina, której mieszkańcy starają się odeprzeć ataki dziwnych stworzeń, które nękają ich od wielu lat. Dochodzi do rzezi.

Co ciekawe obok Lundgrena zobaczymy Rory Culkina, czyli brata “Kevina samego w domu” – są bardzo podobni, ciężko odróżnić i Shada Gasparda, znanego zawodnika amerykańskiego Wrestlingu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Poniżej przedstawiam wam zwiastun. Aha… bym zapomniał, czy was też dziwi to, że prawie w ogóle nie ma w nim Lundgrena? Niby rola główna i film promowany jego nazwiskiem…

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Druga propozycja na ten piękny Świąteczny czas i od razu druga z Arnoldem Schwarzeneggerem, czyli film “Gliniarz w przedszkolu”. Film, którego nie dopadł czas...

VIDEO BLOG

Zaczynamy akcję pod tytułem “ŚWIĄTECZNE FILMY DLA TWARDZIELI”. Na pierwszy strzał idzie “Świąteczna Gorączka” z Arnoldem Schwarzeneggerem. Film ten z pewnością umili Wam czas...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...