Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Spotkanie na szczycie. Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger. Czyżby omawiali temat “Niezniszczalnych 4”?

Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger

Trochę ponad miesiąc temu Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger się spotkali i udostępnili wspólne foto w social mediach. Herosi Kina Akcji mieli przez lata ze sobą kosę, ale jak widać, chyba się zaprzyjaźnili na stare lata. Mieli w końcu okazję pogadać pierwszy raz od ponad roku. Mam jednak przeczucie, że tu nie chodziło tylko o spotkanie towarzyskie i wspominki starych dobrych czasów.

Miejsce na Twoją reklamę.

W zeszłym tygodniu informowałem, że w październiku ruszą zdjęcia do “Niezniszczalnych 4″ / “Christmas Story“. Będzie to spin-off serii z Jasonem Stathamem w roli głównej. Wiemy już, że Stallone wystąpi w filmie. Mam też przeczucie, że Arnold Schwarzenegger również szykuje się do wejścia na pokład. Zobaczymy co z tego wyjdzie, wiem też, że na spotkaniu pojawił się jeszcze jeden Pan, mianowicie Ralf Moeller (“Najlepsi z Najlepszych 2“, 1993).

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...