Connect with us

Wpisz tytuł filmu lub aktora.

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZWIASTUNY

Scott Adkins wraca i leje po ryjach – “Savage Dog” ! (zwiastun)

Wściekły Pies - Scott Adkins

Gwiazda Kina Akcji – Scott Adkins – zdecydowanie tak można tego gościa przedstawiać. To następca takich gwiazd jak Jean – Claude Van Damme, Mark Dacascos, czy Gary Daniels. Jest w kwiecie wieku, leje po ryjach nierzadko mocniej niż młotek, czy tłuczek do kotletów. Do tego przystojny, z charyzmą i coraz większym zaufaniem wśród fanów Kina Sztuk Walki i co więcej… producentów filmowych, którzy inwestują. Co więcej, te inwestycje nie idą na marne. Jak wchodzi Adkins na plan to wiadomo, że szykuje się rozpierdol. “Savage Dog” to nowy film od tego Pana, a poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Akcja fabuły “Savage Dog” rozgrywa się w 1959 roku w indochinach, w kraju, gdzie nie ma reguł i litości, to okres, w którym narodziła się legenda.

Choć opis nie wiele nam mówi myślę, że możemy liczyć na sporą dawkę akcji i strzelanin. Scott w wywiadzie mówił o swojej postaci, że jest tajemnicza, skryta i małomówna… a my jako fani już wiemy… że jak bohater filmu mało mówi… to dużo robi. W filmie postawiono na klasyczne ujęcia, bez szybkich cięć i na brutalność – co mnie bardzo cieszy – nie lubię filmów, w których kilku kolesi leje się po ryjach przez pół filmu i nikomu nic nie jest.

Zawsze mam problemy z tymi tytułami, lubię sobie przetłumaczyć, a że zawsze się dziwiłem jak tłumaczenia nie były dokładne to staram się jak mogę… ale “pies” w tytule… eh… no niech będzie “Rozwścieczony Pies”, chociaż tego “psa” można by już pominąć i jakoś połączyć te dwa słowa… np. “Wścieklizna”. Brzmi lepiej?

Warto wspomnieć, że obok Adkinsa w filmie występuje Cung Le (“Tekken”) i w mniejszej roli Aki Aleong (“Quest”). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jessie V. Johnson, a zdjęcia były realizowane w Wietnamie. Data premiery jeszcze nie jest znana, ale możemy spodziewać się filmu w tym roku.

SAVAGE DOG – ZWIASTUN

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPOWIEDZI

86-letni Aki Aleong postanowił zrobić własny film. Aktor napisał scenariusz i ma w planach również wyreżyserować produkcję o tytule “My Grandpa The Assassin”. Oczywiście...

ZWIASTUNY

Całkiem niedawno informowałem, że Mickey Rourke (“Niezniszczalni”) i Michael Jai White (“Po Prostu Walcz 2”) połączyli siły w filmie pod tytułem “The Commando“. Niestety...

ZAPOWIEDZI

Jakiś czas temu Jean-Claude Van Damme poinformował fanów o kilku projektach, nad którymi pracuje. Wydaje się, że najbliższymi filmami, które się ukażą są “The...