Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Powstał serial na podstawie pomysłu Bruce’a Lee. Premiera i zwiastun.

Mam wieści dla wszystkich fanów Bruce’a Lee. Okazuje się, że aktor i twórca Jeet Kune Do zostawił coś po sobie. Chodzi o koncept serialu “The Warrior”, który stworzył w 1971 roku. Lee rozpisał pomysł na serial i fabułę, ale niestety zarówno Warner Bros. jak i Paramount nie były na tamten czas zainteresowane realizacją.

Miejsce na Twoją reklamę.

Doszło do tego, że Warner Bros. zmieniło cały koncept i na jego podstawie powstał serial “Kung Fu”. Nie chciano w nim jednak obsadzić Lee z uwagi na jego akcent i pochodzenie etniczne. Finalnie zastąpił go David Carradine. Na całe szczęście za oryginalne notatki Lee wziął się Jonathan Tropper. To dzięki niemu zobaczymy serial “The Warrior” trzymający się tego co wymyślił legendarny Bruce Lee.

Produkcja serialu rozpoczęła się 22 października 2017 roku w Republica Południowej Afryki. Całość została zrealizowana dla stacji Cinemax. Pierwszy sezon zawiera 10 odcinków. W roli głównej występuje Jason Tobin (“Krwawy Biznes”, “Nasza Niania Jest Agentem”, “Szybcy i Wściekli: Tokio Drift”). Premiera już w tym roku. Tymczasem zapraszam do zapoznania się ze zwiastunem.

Miejsce na Twoją reklamę.

“The Warrior” to dramat historyczny, którego akcja rozgrywa się w 1870 roku w San Francisco. Główny bohater będzie młodym adeptem sztuk walki, który przybył prosto z Chin w samo centrum krwawych zamieszek organizacji Tongów w dzielnicy Chinatown.

Zwiastun serialu “The Warriors”.

Źródło: Deadline

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...

VIDEO BLOG

Z pewnością większość fanów kina akcji zna całą serię filmów “Rambo” z Sylvestrem Stallone. Dzisiaj postanowiłem podzielić się z Wami wiedzą na temat potencjalnego...

VIDEO BLOG

Sylvester Stallone od zawsze marzył o roli gangstera w dużej produkcji. W końcu mu się udało, już niedługo będzie miał premierę serial TULSA KING.

VIDEO BLOG

Dzisiaj szybki news na temat informacji o tym, że w planach jest nowy serial, który ma być sequelem legendarnego “Kickboxera” z Jean-Claude Van Damme.