Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Piękne i wzruszające słowa Jackie Chana o miłości.

Jackie Chan od kilku miesięcy promuje swój 11-ty album solowy o tytule “My Life Is Music”. Poprzednie wydawnictwo miało premierę 16 lat tamu. Minął kawał czasu, bardzo się cieszę, że Chan zrealizował nowy krążek. Jego utwory jak zwykle są prawdziwe i zaśpiewane z głębi serca. To najważniejsza rzecz, która charakteryzuje prawdziwego artystę. Już nie jedna osoba się przekonała, że Jackie Chan to nie tylko aktor, reżyser, producent, kaskader, choreograf… ale też piosenkarz.

Miejsce na Twoją reklamę.

Trzeci singiel promujący nowy album nosi tytuł “Stara Miłość” (“爱情老了”). Wcześniej zostały wydane dwa utwory, pierwszy “Ludzie to nie rzeczy”, który jest skierowany do jego przyjaciół, rodziny i fanów. Drugi natomiast opowiadał “Historie z Dzieciństwa”, gdzie aktor wspominał ludzi, z którymi współpracował i którzy już odeszli. Właśnie trwają prace nad teledyskiem do nowego utworu. Jackie Chan wypowiedział się o nim następująco.

Miejsce na Twoją reklamę.

JACKIE CHAN O MIŁOŚCI RODZICÓW.

“Dzień ojca właśnie minął. A ja tęsknię za ojcem, kiedy byłem młody, mój tata nie dał mi zbyt wielu prezentów. Pamiętam, jak dawał mi coś 2-3 razy, mimo że to bardzo zwyczajne rzeczy. Dziś chciałbym to powiedzieć. Ta piosenka to zapis historii moich rodziców, a także zapis słów, których mój tata nie miał okazji powiedzieć mojej mamie.

Moja mama i tata nie mieli pierścionków z brylantami ani świeżych kwiatów. Nigdy nie mówili do siebie “Kocham Cię”, ale obaj byli ze sobą aż do samego końca.To jest historia moich rodziców. To proste, oni nauczyli mnie, co jest prawdziwą miłością.

Miejsce na Twoją reklamę.

Kiedy miłość zestarzeje się… co się wtedy dzieje? To rodzina! Co jest ważniejsze, bardziej wartościowe niż rodzina, która zawsze będzie przy tobie? Która może spędzić całe życie razem? Grałem wiele postaci w filmach, w których moi bliscy byli na granicy życia lub śmierci. Jestem pewien, że obejrzałeś wiele pięknych filmów o miłości. Myślę, że najpiękniejsza historia miłosna wszystkich ludzi zawsze była po naszej stronie. To znaczy w miłości naszych rodziców. Mam nadzieję, że wszyscy mogą być jak moi rodzice. I są na tyle szczęśliwi, aby zobaczyć, jaka jest miłość, gdy się zestarzeje!” – Jackie Chan.

Źródło: JackieChan.com

Miejsce na Twoją reklamę.

JACKIE CHAN – “OLD LOVE” (Utwór)

Miejsce na Twoją reklamę.

JACKIE CHAN – “OLD LOVE” (Na Planie Teledysku)

Miejsce na Twoją reklamę.

JACKIE CHAN – “CHILDHOOD STORIES” (Teledysk)

Miejsce na Twoją reklamę.

JACKIE CHAN – “MY LIFE IS MUSIC” (Teledysk)

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Postanowiłem podzielić się z Wami moją historią związaną z filmami Jackie Chana. Pierwszym tytułem, który z nim widziałem była “Draka w Bronxie” z 1995...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

FILMY

Tytuł angielski: Shanghai NoonData premiery: 23 maja 2000Kraj: USA, Hong KongGatunek: Akcja / Przygodowy / Sztuki Walki / KomediaReżyseria: Tom DeyScenariusz: Miles Millar, Alfred...