Nowy thriller z Dolphem Lundgrenem – „The Tracker”.

„Nagarniacz” („The Tracker”) to nowy thriller z Dolphem Lundgrenem.

Naganiacz ("The Tracker") - Dolph Lundgren

Dolph Lundgren, szwedzki gwiazdor Kina Akcji i karateka, znany również jako pamiętny Ivan Drago. Aktor nie zwalnia tempa i robi akcyjniaka za akcyjniakiem. Co do poziomu tych filmów, no bywa różnie. Niestety lata świetności ma już za sobą, ale nie odpuszcza. I bardzo dobrze. Właśnie trwają prace po-produkcyjne do jego nowego filmu – thrillera „Naganiacz” („The Tracker”).

W 2008 roku Hakansson spędził wakacje na południu Włoch. Tam jego żona i córka zostały porwane. Po nieudane próbie wymiany zostały brutalnie zamordowane. Dziesięć lat później Hakansson nawiązuje kontakt z tamtejszym detektywem, który wraca do sprawy. Podobno ma nowe informacje. Główny bohater wraca do Włoch, żeby pomóc, tam dowiaduje się, że detektyw popełnił samobójstwo…

Zdjęcia do produkcji „The Tracker” były realizowane w USA i we Włoszech. Za reżyserię odpowiada belg Giogio Serafini (fatet zrobił w 2011 roku „Zabójczą Grę” z Wesley Snipes). Jak widać fabuła jest ciekawa. Szykuje nam się mocny thriller z akcją i nutą zemsty. Premiera jest zapowiedziana na listopad 2018.

Źródło: Ansa