Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Nadchodzi “Drago”. MGM potwierdza.

Ivan Drago - Dolph Lundgren

Czujecie ciarki na rękach? Niesamowite doniesienia płyną zza oceanu. Wytwórnia filmowa MGM właśnie potwierdziła wstępne rozpoczęcie prac nad spin-offem serii “Rocky” i “Creed”. Nadchodzi nowy brutalny tytuł, który przemawia sam za siebie. “Drago”, oczywiście poruszający losy postaci legendarnego Ivana Drago (i/lub jego syna). Szykuje się syberyjska zima i mocne tłuczenie w worek w jakieś zapchlonej dziurze. Mam nadzieję, że Twórcy postawią na mocny i mroczny klimat filmu, ale co z tego wyjdzie – zobaczymy pewnie za rok, dwa, może trzy.

Miejsce na Twoją reklamę.

“Drago” ma już scenarzystę.

Na tą chwilę wiemy jedno. MGM wynajęło scenarzystę, który ma stworzyć całą historię. Będzie nim Robert Lawton, który zaimponował wytwórni skryptyem do dokumentu “Becoming Rocky: The Birth of a Classic” (2020). Trzeba przyznać, że trafiło na pasjonata, co z pewnością cieszy. “Drago” dopiero powstaje, póki co nie mam żadnych więcej informacji. Sam pomysł i postać jest tak kultowa – wręcz posągowa, więc zasługuje na film.

Kadr z filmu "Rocky IV" (1985).
Kadr z filmu “Rocky IV” (1985).

Ivan Drago pojawił się po raz pierwszy w filmie “Rocky IV” (1985), a później wrócił wraz z synem Viktorem w “Creed II” (2018). Sylvester Stallone poświęcił więcej czasu postaci w wersji reżyserskiej najbardziej dochodowej części “Rockyego”. Odtwórcą roli Ivana jest Dolph Lundgren. Z punktu widzenia fana, naprawdę życzyłbym sobie jego udziału w projekcie.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...