Michael Jai White w nowym filmie sztuk walki „Cagefighter”.

Michael Jai White wystąpi w nowym mordobiciu pt. „Cagefighter”.

"Cagefighter" - Michael Jai White

Wszystko wskazuje na to, że fani filmu „Blood and Bone”, czy serii „Po Prostu Walcz” będą mieli powód do radości. Michael Jai White został zaangażowany do nowego filmu z gatunku typowo sztuk walki. Chodzi o tytuł „Cagefighter” (który można luźno tłumaczyć jako „Wojownik z Klatki”). Przymiarki do produkcji trwają już dwa lata, możliwe, że teraz temat ruszy na przód.

„Cagefighter” to podnosząca na duchu i inspirująca opowieść. Historia człowieka, który boryka się z wewnętrznymi obawami w ostatnim miejscu, w którym chciałbyś się znaleźć. W gwałtownym świecie brytyjskich Mieszanych Sztuk Walki.

No właśnie, ważna informacja – jest to produkcja z Wielkiej Brytanii, a nie USA. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jessie Quinones, który ma na swoim koncie kilka krótkometrażowych filmów i dokumentów. Niektóre z nich wyglądają mocno amatorsko. Między innymi jest wśród nich „Cage Fighter” – dokument, który zrealizował w 2007 roku za jedyne 500zł. Mam nadzieję, że budżet pełnometrażowego filmu będzie większy.

Źródło: IMDB