Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Mark Dacascos wystąpi ponownie u reżysera “Wybranego”.

Muszę przyznać, że jest mi bardzo miło informować o kolejnym projekcie Marka Dacascosa. Już od dłuższego czasu wiemy, że zobaczymy go w “John Wick 3”, więc tym samym będziemy mogli zobaczyć go na dużym ekranie. Teraz zakończył pracę nad “The Driver”. Lada moment wejdzie na plan serialu Netlixa – “Wu Assassins”. Co więcej, doszła do nas nowa informacja. W przygotowaniu jest film “Corto Maltese”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Szykuje się dobra produkcja i nie są to przelewki. Za reżyserię i scenariusz “Carto Maltese” będzie odpowiadał Christophe Gans. Człowiek, który przed kamerą miał Dacascosa już dwukrotnie – “Wybrany” (1995) i “Braterstwo Wilków” (2001). Warto też wspomnieć, że ma na koncie ma również znany w Polsce tytuł – chodzi o horror “Silent Hill” (2006).

Będzie to produkcja francuska, a realizowana ma być w Bułgarii. Co więcej, znamy już dwa inne nazwiska w obsadzie. W roli głównej wystąpi Tom Hughes (“Czas Na Miłość”) i Milla Jovovich (“Piąty Element”). Dacascos prawdopodobnie pojawi się na drugim planie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Na początku XX wieku Carto Moltese, żeglarz i poszukiwacz przygód zostaje wynajęty przez chińskie stowarzyszenie. Ma ukraść złoto z pancernego pociągu przemierzającego Syberię.

Źródło: FlickeringMyth

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Mark Dacascos to człowiek, który zdecydowanie miał wszystko, żeby zostać gwiazdą dużego ekranu. Wystąpił w takich klasykach gatunku sztuk walki jak “Tylko dla najlepszych”,...

VIDEO BLOG

Postanowiłem podłożyć własny głos pod jedną z najlepszych scen w filmie “Tylko dla najlepszych” z Markiem Dacascosem. Męska pogawędka na boisku.

AKTUALNOŚCI

Serial sztuk walki stworzony na podstawie pomysłu Bruce’a Lee był nadawany na Cinemax. Po drugim sezonie “Wojownik” trafił na platformę HBO Max, w związku...

RECENZJE

Film “Kickboxer” z 1989 roku z Jean-Claude Van Damme to jeden z najlepszych filmów w gatunku sztuk walki. Wyprawa do Tajlandii braci Kurta i...