Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Lwie Serce 2” jeszcze w tym roku? JCVD wraca na dobre tory!

Mam świetne informacje dla wszystkich fanów Jeana-Claude Van Damme. Ponad rok temu aktor pytał na swoich mediach społecznościowych, czy chcielibyśmy kiedyś zobaczyć “Lwie Serce 2”. Okazuje się, że to pytanie było poparte konkretnymi działaniami. Wytwórnia Rodin Entertainment potwierdziła, że trwają prace przygotowawcze nad filmem.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, ponieważ “Lwie Serce” to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy film z Van Dammem. Darzę go szczególną sympatią z uwagi na równowagę pomiędzy świetnymi scenami walki, dramatem, fabułą i grą aktorską. Prace nad “Lwim Sercem 2”, a raczej “Lionheart: Round 2” mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, tuż po zakończeniu zdjęć do filmu “Wykidajło” (“The Bouncer”). Wszystko wskazuje na to, że aktor wraca na dobre tory swojej kariery, mam nadzieję, że tego nie skopią, przeznaczą dobry budżet i postawią za reżyserką ponownie Sheldona Letticha.

Miejsce na Twoją reklamę.

Co więcej mamy już wstępny zarys fabuły: Uliczny kanciarz bierze pod swoje skrzydła zawodnika i pomaga mu zebrać pieniądze dla rodziny angażując go w nielegalne bitki uliczne. Gdy zawodnik odkrywa związek pomiędzy szefem kanciarza, a tragedią jego rodziny postanawia coś z tym zrobić. Na ulicy nigdy nie wiesz kto jest Twoim przyjacielem, a kto wrogiem.

TESTOWY PLAKAT FILMU “LWIE SERCE 2”

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...