Książka Jackie Chana dostępna z autografem + wywiad.

Już dzisiaj możecie zamówić książkę „Never Grow Up” z autografem Jackie Chana.

"Never Grow Up" - Jackie Chan

Kochani, Jackie Chan wydał swoją nową książkę na rynek amerykański – „Never Grow Up”. Jest to autobiografia, w której opowiada dużo więcej o swoim dzieciństwie i Operze Pekińskiej, w której się uczył. O tym jakie miał przerwy podczas pracy w Hong Kongu i Hollywood. Oczywiści opowiada w niej też szeroko o swoich wyczynach kaskaderskich. Znajduje się tu wiele historii, o których się nie mówiło i nie pisało wcześniej.

Co więcej, książka jest dostępna od kilku dni do kupienia online z autografem (ZAMÓW TUTAJ). Co prawda kwota $100 może odstraszyć, ale jeżeli ktoś ma i lubi czytać po angielsku to może śmiało zamówić. Ci, którym na autografie nie zależy mogą zamówić książkę na Amazon za $17.

Jackie Chan właśnie promuje swój tytuł i udzielił wywiadu w telewizji śniadaniowej – „Good Morning America”. Możecie się w nim między innymi dowiedzieć jak wspomina i jak poznał Bruce’a Lee. Myślę, że to wspaniałe historie. Jackie Chan jest gościem, któremu nie można nic zarzucić. Nie bez powodu dostał Oscara za całokształt twórczości. Jak macie zamiar wydać hajs na papierosy i wódę na weekend, to lepiej zainwestować w książkę.

Jackie Chan w „Good Morning America”.

Źródło: TodayOnline