Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Kill’em All”, Van Damme kopie tyłki w zwiastunie nowego filmu!

Bałkańska Wendetta - Jean-Claude Van Damme, Daniel Bernhardt

Po dłuższej przerwie jaką nam zaserwował Jean – Claude Van Damme dostajemy nowy trailer. Zdjęcia do “Kill’em All” zostały zakończone jakiś czas temu, informowałem o tym projekcie na portalu. Wszyscy fani mogą być zadowoleni, że coś się dzieje, ale czy film będzie warto obejrzeć? Czy zwiastun zachęca do kupienia DVD?

Miejsce na Twoją reklamę.

Średnio na jeża, tyle napiszę. Mogę wam dać spoiler, mianowicie Van Damme skopie dupę Danielowi Bernhardtowi i tak zakończy się ten akcyjniak, później pojawią się napisy końcowe. Trudno się nie domyślić. Szykuje się średniak, ale gdzieś tam się tli nadzieja, że nie będzie lipy w stylu Seagala.

Miejsce na Twoją reklamę.

Przypominam, że Van Damme wystąpił w klasyku pod tytułem “Krwawy Sport”, a Bernhardt w trzech kolejnych odsłonach i pod tym względem będzie fajnie popatrzeć jak panowie leją się po ryjach. W “Zabić Ich Wszystkich” występuje również Peter Stormare, znany ze świetnej roli w serialu “Skazany Na Śmierć”.

KILL’EM ALL – ZWIASTUN

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Andy Lau, czyli mega gwiazda gatunku, która nie jest w Polsce tak popularna jak na to zasługuje. Aktor, który wystąpił w ponad 170 filmach...

AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.