Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Imieniny, statystyki i rozkminy.

Drodzy Czytelnicy ! Nie było mnie tutaj dwa tygodnie, a wiadomości ze świata “Kina Sztuk Walki” nie brakuje, ale bez obaw, zakasam rękawy i biorę się za robotę. Dzisiaj taki wpis bardziej prywatny, mam imieniny i dobry Andrzejkowy nastrój (życzenia mile widziane, hehe). Tak się składa, że przypadają mi one na koniec miesiąca, a na koniec miesiąca lubię zajrzeć na statystyki strony, wiecie jak to jest – jedni liczą “lajki na fejsiku” i uzależniają od nich życie, a ja tam czasem zerknę okiem, czy jest ktoś dla kogo się tu rozpisuję. Dobra, przechodzimy do sedna sprawy. Jesteście !

Miejsce na Twoją reklamę.

Miesiąc temu informowałem, że mamy rekord i uwierzcie – cholernie się cieszę, że znowu “zajebaliśmy” nowy. Listopad opiewa na 2 tysiące unikatowych wyświetleń strony, czyli o 500 więcej niż w październiku. Ostro ! Co prawda nie są to nawet porównywalne wyniki do blogerów, którzy piszą o celebrytach, czy blogerek reklamujących nowe szampony do włosów i szminki z Bangladeszu… no ale dobrze jest, bo to znów najlepszy wynik w historii pisania o mojej “zajawce”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jak się domyślacie najwięcej wejść mamy z Polski, ale ciekawe jest, że na drugim miejscu mamy Chiny (pisanie o Jackie Chanie robi swoje, ma tylu fanów, że język im nie straszny), dalej Ukraina, Francja, Rosja, Anglia, Niemcy. Im dalej tym mniej tych wyświetleń, ale w tym roku odwiedziło nas ludu z ponad 80 krajów (i nie, nie są to roboty internetowe – potwierdzone info). Coraz częściej bombardują nas Seszele, Egipt, Algieria i inne takie (pewnie dlatego, że ładnie docinam zdjęcia do newsów i znajdują nas w grafikach wujka Google). Poza tym ktoś tam gdzieś wspomniał o naszej stronie, co jest bardzo miłe, bo nie reklamujemy się z nią nigdzie. W każdym razie dzięki, że tutaj wbijacie i coś tam czytacie – szacun na dzielni (w dzisiejszych czasach już się nie czyta, tylko patrzy)!

Dobra, pora na rozkminę. Pisałem, że chcę założyć FB Fanpage dla “Kina Sztuk Walki” i wiecie co… chyba póki co tego nie zrobię. Nie chodzi o to, że to jakiś problem – to proste jak kij od szczotki i pół godzinki, ale po prostu cały czas mam poczucie, że robię coś naprawdę fajnego tutaj, taki mój świat i moje kredki… po co mi przeklejać newsy na tablicę fanpage za każdym razem (robię to już na prywatnym)… jakoś nie specjalnie mi na tym zależy. Świat tak zapierdala i dostaje zajoba, że chyba zostanę tutaj, a nie będę wam podsuwał talerz pod nos. Lubicie filmy “karate” i akcji – wbijajcie tutaj, chcecie komentować – komentujcie – zachęcam i będę odpisywał ! Niech to będzie nasze niszowe miejsce – miejsce maniaków mordobicia i Gra Gitara Senior Siara.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jeśli chcecie mieć ze mną kontakt lub chcecie zamienić słowo to piszcie do mnie prywatnie: FACEBOOK

Co tam jeszcze… wczoraj widziałem się z przyjacielem, mówiłem mu o tym, że mam zaległe newsy do napisania, a on na to “że Ci się chce…”… no chce mi się, zwłaszcza jak wiem, że mam dla kogo to robić.

Miejsce na Twoją reklamę.

Kilka osób mnie pytało – “Co z Twoim filmem?”, chodzi im o “Karate Spirit”, pierwszy polski film – dramat/sztuk walki, nad którym pracuję. Powiem wam tak – wierzę, że powstanie i poświęcę temu pewnie nie jeden wpis, ale nie teraz… za dużo by opowiadać, ale temat idzie do przodu. Póki co trzymajcie się i już nieługo kolejna dawka newsów! Big Up !

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Dziękuje za wsparcie i wiele miłych wiadomości. W odpowiedzi na Wasze pytania załączam obszerny materiał na temat Kina Sztuk Walki i mojego spotkania z...

VIDEO BLOG

Jakiś czas temu zostałem zaproszony do radia Norda FM, żeby porozmawiać na temat początków kariery Jean’a-Claude Van Damme. Rozmawiała ze mną Róża Perszon, a...

VIDEO BLOG

Wczoraj, późnym wieczorem byłem gościem audycji “Spoiler” w Nocnym Radiu. Wraz z prowadzącym Krawcem mieliśmy okazję przez 3 godziny podyskutować na temat filmów sztuk...

VIDEO BLOG

Cała ekipa ponownie spotkała się w swoim gronie, żeby podyskutować o karierze Jackie Chana w latach 1983-1988. Dopowiedziałem kilka rzeczy odnośnie pierwszego epizodu. Poruszyliśmy...