Dolph Lundgren i Scott Adkins razem w filmie „Malevolence”!

Dolph Lundgren jest mocno zapracowany w ostatnich latach, niestety jego produkcje nie odbijają się szerokim echem, bo są najzwyczajniej w świecie średnie na jeża. W ostatnim czasie coraz częściej bierze się za reżyserię filmów, w których występuje w roli głównej. Ma na koncie między innymi „Misjonarza” i „Mechanika: Czas Zemsty”. Pamiętam jak kiedyś wypowiadał się na temat wzięcia się za ewentualną reżyserię kolejnych „Niezniszczalnych”. W każdym razie szykuje się nowy projekt o tytule „Zła Wola” („Malevolence”).

Film jest w fazie przed-produkcyjnej i zdjęcia mają się niedługo rozpocząć. Co ciekawe Scott Adkins („Nieuchwytny Cel 2”) wyraził już zgodę na udział w projekcie. Połączenie tych dwóch nazwisk zwiastuje coś lepszego niż poprzednie projekty Lundgrena. Produkcja ta to thriller akcji, który będzie realizowany w Londynie.

Dolph Lundgren wcieli się w postać podziemnego wojownika, który bierze udział w nielegalnych walkach i nie zna słowa „porażka”. Pewnego razu zostaje zmuszony do oddania walki, nie robi tego, czego konsekwencją jest zabójstwo jego rodziny. Lundgren stacza się na dno i staje się wrakiem człowieka. Będzie musiał odbudować się psychicznie i fizycznie, żeby zemścić się na zabójcach rodziny. W czasie kiedy będzie wymierzał sprawiedliwość, Scott Adkins będzie mu deptać po piętach, wcieli się w rolę detektywa zajmującego się sprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *