Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Cobra 2” – Stallone rozmyśla o sequelu !

Sylvester Stallone podbił świat serią “Rocky”, a później “Rambo”. Stworzył postacie, które znają wszyscy, i które będą mu towarzyszyć do końca życia. Co ciekawe, taką samą legendą miał stać się “Cobra” i dla mnie nią jest, niestety nigdy nie doczekał się kontynuacji.

Miejsce na Twoją reklamę.

Plany były wielkie, nie miało się skończyć na jednej części, film miał w pierwszy weekend zdobyć Box Office, nie udało się. Ludzie nie załapali “tematu” od razu, a recenzje nie były zbyt przychylne. To jednak nie wiele zmieniło – film stał się klasykiem VHS w oczach milionów fanów na całym świecie. “Cobra” to twardziel jakich mało, prawdziwy rozpierdalacz. Ikona.

Miejsce na Twoją reklamę.

Ostatnio Sylvester Stallone udostępnił wpis sugerujący, że rozmyśla nad kontynuacją “Cobry”… – “Wspomnienie, czy Powrót?”. Mam wielką nadzieję, że powrót. “Cobra” powinien zrobić porządek na dzielnicy.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...