Chińczycy będą maczać palce w „Planie Ucieczki 2” ze Stallonem !

Wreszcie jakieś informacje ! Sylvester Stallone podpisał 2 miesiące temu kontrakt na udział w „Planie Ucieczki 2”, zdjęcia miały się rozpocząć w lutym. A co mamy? Luty mamy, no i zdjęcie jeszcze nie ruszyły, ale coś ruszyło. Przede wszystkim w projekcie zamoczą palce chińczycy, co-producentem filmu została firma… cholera, no nie chce mi się jej nazwy przepisywać, ale firma z Pekinu. W każdym razie wygląda na to, że pieniążki mają i chcą się grzecznie dołożyć (i zarobić). Co ważniejsze – uwaga! Dwa miesiące temu było pewne, że Arnold Schwarzenegger nie weźmie udziału w projekcie, a teraz pojawiło się światełko w tunelu. Trwają negocjacje z „Terminatorem”, coś czuję, że może się udać.

Co skłoniło chińskich producentów? Sprawa wydaje się być prosta. „Plan Ucieczki” („Escape Plan”) okazał się hitem kasowym w Chinach zarabiając ponad $40 milionów na tamtym rynku, a ogółem prawie $140 milionów. Zapowiada się solidny sequel. Oby plan wypalił.

Z wielką chęcią obejrzę jeszcze raz duet Stallone – Schwarzenegger. A Ci, którzy jeszcze nie widzieli „Escape Plan”, bo uważają, że Stallone to był dobry jak „Kobrę” robił 30 lat temu, a teraz to już nie – niech kulturalnie z browcem zasiądą przed telewizory i nadrobią zaległości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *