Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Andy Garcia dołącza do “Niezniszczalnych 4”.

"Niezniszczalni 4" - Andy Garcia

Ekipa “Niezniszczalnych 4” / “Christmas Story” wkroczy na plan zdjęciowy już za 3 tygodnie. Napięcie rośnie i pojawiają się nowe informacje. Do obsady dołącza oficjalnie Andy Garcia, który ostatnio pojawił się w filmie z Jasonem Stathamem “Jeden Gniewny Człowiek” (2021). Jest to zdecydowanie miła niespodzianka, lubię gościa i cenię za rolę w “Rzeczy, Które Robisz w Denver Będąc Martwym” (1995). Aktor wcieli się w agenta CIA, który będzie towarzyszył najemnikom w niebezpiecznej misji.

Miejsce na Twoją reklamę.

Na tą chwilę wiemy, że w roli głównej wystąpi Jason Statham, a obok niego ze starej gwardii zobaczymy Sylvestra Stallone, Dolpha Lundgrena i Randyego Couture. Na udział Jeta Li i Terry Crewsa nie mamy co liczyć. Li choruje i przeszedł na emeryturę, a Terry ma kosę z producentem. Do spin-offu “niezniszczalnych” dołączyli już Tony Jaa, Megan Fox, 50 Cent i właśnie Andy Garcia. Brakuje mi tutaj jednej kluczowej roli… gdzie jest czarny charakter? To chyba nie 50 Cent. Czekam i mam nadzieję, że jak zobaczę nazwisko to mi kopara opadnie.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...