Connect with us

Wpisz nazwisko aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

ZAPOWIEDZI

Znamy szczegóły “Rambo V: Ostatnia Krew”. Uwaga spoiler.

W momencie, w którym “Creed II” świętuje swoje sukcesy, Sylvester Stallone ciężko pracuje. Gdzie? Oczywiście na planie “Rambo V”. Zdjęcia trwają już od ponad miesiąca, a gwiazda Kina Akcji co jakiś czas częstuje Nas jakąś informacją lub zdjęciem. Na przykład to powyżej jest pierwszym oficjalnym kadrem z nowego filmu. Jak widać jest kowbojski kapelusz, jest deszcz… i pewnie nóż w łapie, a rzeźnię czuć w powietrzu. Krew się poleje, flaki wypłyną. W takiej pięknej atmosferze wypłynęły… ale informacje dotyczące szczegółów fabuły “Ostatniej Krwi”. Dokładne przekazał je portal Splash Report. Opis jest nie oficjalny. Biorę jednak pod uwagę, że te informacje mogą być prawdziwe… jeżeli nie chcesz – nie czytaj. (uwaga spoiler)

Miejsce na Twoją reklamę

“Minęło dziesięć lat od czasu, kiedy po raz ostatni widzieliśmy Johna Rambo na dużym ekranie. Już wtedy wychodziliśmy z założenia, że widzimy cierpiącego bohatera i ikonę z zespołem stresu pourazowego po raz ostatni. “Rambo” z 2008 roku zakończył się nutą melancholii, w której tytułowa postać wraca do domu, żeby osiągnąć spokój. Jednak Sylvester Stallone miał zupełnie inne plany. Po zabawie z kilkoma pomysłami  zatrudnił scenarzystę – Matt’a Cirulnick’a. Ten napisał tekst, w którym bohater mierzy się z kartelami narkotykowymi, wymierza Ostatnią Krew.

Cała historia rozpoczyna się w przerażającym mrozie. Jesteśmy świadkami porwania 29-letniej Carmen i 8-letniej Melissy Delgado – dwójki sióstr. Dziewczyny chowają się na ulicy, po czym zostają wciągnięte do furgonetki przez meksykańskich gangsterów. Carmen jest wystarczająco silna, żeby stawić opór oprychom i wyskoczyć z jadącej furgonetki. Melissa nie ma szczęścia i pomimo pomocy Carmen… zostaje uprowadzona.

Następnie fabuła zostaje przeniesiona do Bowie, w Arizonie. Tam znajduje się obecnie 70-cio letni John Rambo. Żyje spokojnym życiem w swojej wiejskiej posiadłości. Rambo najwyraźniej pozostawił już przeszłość za sobą. Na ranczu pomaga mu Maria Beltran. Gotuje, sprząta, w czasie, gdy John przebywa na farmie i wykonuje dodatkowe, małe prace w miasteczku. Rambo cierpi na zespół stresu pourazowego, a większość czasu spędza w barze pijąc. Dowiadujemy się również, że z biegiem lat zbliżył się do córki Marii o imieniu Gabriella, widział jak dorastała, opiekował się nią. Dziewczynka nie miał ojca.

Miejsce na Twoją reklamę

Fabuła się rozkręca, gdy pewnego dnia zrozpaczona i spanikowana Maria przybiega do Rambo, mówiąc, że Gabriella zaginęła. Po tym jak pyta co dokładnie się stało, ta informuje go, że dziewczyna poprzedniego wieczoru brała udział w imprezie w nocnym klubie w Puerto Penasco. Była z przyjaciółmi. John rusza do akcji. Podczas rozmowy z jednym z przyjaciół dowiaduje się, że Gabriella została kupiona przez mężczyznę o imieniu “Pinton”. John dorywa gnoja w nocnym klubie, a ten wyznaje, że zajmuje się handlem dziewczyn do burdeli. Dziewczyna została przekazana kartelowi. Rambo nie czeka długo, zabija gnoja brutalnie i zostawia na ulicy. Całą sytuację widzi Carmen (dziewczyna z początku filmu) i rusza za mścicielem…”

To prawie połowa szczegółowego opisu. Więcej możecie przeczytać u źródła. Nie przetłumaczyłem całości celowo… po prostu sam nie chcę jej czytać. Wolę się zaskoczyć w kinie. Wiem, że wielu z Was z ciekawości przeczytało, a to mogłoby popsuć seans. Myślę, że pozostanie w tym momencie fabuły niczego nam nie odbiera, bo to dopiero początek. Jestem pozytywnie zaskoczony. Sylvester Stallone ma przed sobą kolejny sukces.

Źródło: SplashReport

Miejsce na Twoją reklamę

INFORMACJE

11 listopada miała premierę wersja reżyserska najpopularniejszej części serii “Rocky”. Sylvester Stallone mocno promował projekt “Rocky IV: Rocky Vs Drago The Ultimate Director’s Cut”...

ZWIASTUNY

Sylvester Stallone nie marnował czasu podczas pandemii i ostro działał nad wersją reżyserską “Rockyego IV” (1985). Pomimo tego, że to właśnie ta odsłona odniosła...

ZAPOWIEDZI

Ostatnio informowałem, że oficjalnie potwierdzono, że serial “Nocny Jastrząb“, który jest remakiem filmu z 1981 roku powstanie. Jak już wiemy, Sylvester Stallone zatrudnił do...

ZAPOWIEDZI

Pomimo tego, że film “Nocny Jastrząb” (1981) nie osiągnął tak dużego sukcesu jak inne produkcje Sylvestra Stallone, to ten ma do niego ogromny sentyment....