Connect with us

Wpisz tytuł filmu lub aktora.

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZAPOWIEDZI

Znamy szczegóły “Rambo V: Ostatnia Krew”. Uwaga spoiler.

W momencie, w którym “Creed II” świętuje swoje sukcesy, Sylvester Stallone ciężko pracuje. Gdzie? Oczywiście na planie “Rambo V”. Zdjęcia trwają już od ponad miesiąca, a gwiazda Kina Akcji co jakiś czas częstuje Nas jakąś informacją lub zdjęciem. Na przykład to powyżej jest pierwszym oficjalnym kadrem z nowego filmu. Jak widać jest kowbojski kapelusz, jest deszcz… i pewnie nóż w łapie, a rzeźnię czuć w powietrzu. Krew się poleje, flaki wypłyną. W takiej pięknej atmosferze wypłynęły… ale informacje dotyczące szczegółów fabuły “Ostatniej Krwi”. Dokładne przekazał je portal Splash Report. Opis jest nie oficjalny. Biorę jednak pod uwagę, że te informacje mogą być prawdziwe… jeżeli nie chcesz – nie czytaj. (uwaga spoiler)

“Minęło dziesięć lat od czasu, kiedy po raz ostatni widzieliśmy Johna Rambo na dużym ekranie. Już wtedy wychodziliśmy z założenia, że widzimy cierpiącego bohatera i ikonę z zespołem stresu pourazowego po raz ostatni. “Rambo” z 2008 roku zakończył się nutą melancholii, w której tytułowa postać wraca do domu, żeby osiągnąć spokój. Jednak Sylvester Stallone miał zupełnie inne plany. Po zabawie z kilkoma pomysłami  zatrudnił scenarzystę – Matt’a Cirulnick’a. Ten napisał tekst, w którym bohater mierzy się z kartelami narkotykowymi, wymierza Ostatnią Krew.

Cała historia rozpoczyna się w przerażającym mrozie. Jesteśmy świadkami porwania 29-letniej Carmen i 8-letniej Melissy Delgado – dwójki sióstr. Dziewczyny chowają się na ulicy, po czym zostają wciągnięte do furgonetki przez meksykańskich gangsterów. Carmen jest wystarczająco silna, żeby stawić opór oprychom i wyskoczyć z jadącej furgonetki. Melissa nie ma szczęścia i pomimo pomocy Carmen… zostaje uprowadzona.

Następnie fabuła zostaje przeniesiona do Bowie, w Arizonie. Tam znajduje się obecnie 70-cio letni John Rambo. Żyje spokojnym życiem w swojej wiejskiej posiadłości. Rambo najwyraźniej pozostawił już przeszłość za sobą. Na ranczu pomaga mu Maria Beltran. Gotuje, sprząta, w czasie, gdy John przebywa na farmie i wykonuje dodatkowe, małe prace w miasteczku. Rambo cierpi na zespół stresu pourazowego, a większość czasu spędza w barze pijąc. Dowiadujemy się również, że z biegiem lat zbliżył się do córki Marii o imieniu Gabriella, widział jak dorastała, opiekował się nią. Dziewczynka nie miał ojca.

Fabuła się rozkręca, gdy pewnego dnia zrozpaczona i spanikowana Maria przybiega do Rambo, mówiąc, że Gabriella zaginęła. Po tym jak pyta co dokładnie się stało, ta informuje go, że dziewczyna poprzedniego wieczoru brała udział w imprezie w nocnym klubie w Puerto Penasco. Była z przyjaciółmi. John rusza do akcji. Podczas rozmowy z jednym z przyjaciół dowiaduje się, że Gabriella została kupiona przez mężczyznę o imieniu “Pinton”. John dorywa gnoja w nocnym klubie, a ten wyznaje, że zajmuje się handlem dziewczyn do burdeli. Dziewczyna została przekazana kartelowi. Rambo nie czeka długo, zabija gnoja brutalnie i zostawia na ulicy. Całą sytuację widzi Carmen (dziewczyna z początku filmu) i rusza za mścicielem…”

To prawie połowa szczegółowego opisu. Więcej możecie przeczytać u źródła. Nie przetłumaczyłem całości celowo… po prostu sam nie chcę jej czytać. Wolę się zaskoczyć w kinie. Wiem, że wielu z Was z ciekawości przeczytało, a to mogłoby popsuć seans. Myślę, że pozostanie w tym momencie fabuły niczego nam nie odbiera, bo to dopiero początek. Jestem pozytywnie zaskoczony. Sylvester Stallone ma przed sobą kolejny sukces.

Źródło: SplashReport

ZAPOWIEDZI

Nikt by się nie obraził na Sylvestra Stallone, gdyby po nominacji do Oscara za film “Creed: Narodziny Legendy” (2015) poszedł w stronę ról mniej...

ZAPOWIEDZI

Już jakiś czas temu Sylvester Stallone zaczął romansować ze światem superbohaterów. Na początku myślałem, że to nie jest odpowiednia droga, teraz się troszkę zdystansowałem....

ZAPOWIEDZI

Jakiś czas temu Sylvester Stallone odezwał się w sprawie przygód “Johna Rambo”. Okazało się, że nie ma szans na szóstą odsłonę. Aktor powiedział, że...

ZWIASTUNY

Pamiętam jak kilka miesięcy temu wykupiłem dostęp online do filmu dokumentalnego Dereka Wayne Johnsona – “40 Years Of Rocky: The Birth Of A Classic“....