Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Znamy szczegóły “Rambo V: Ostatnia Krew”. Uwaga spoiler.

W momencie, w którym “Creed II” świętuje swoje sukcesy, Sylvester Stallone ciężko pracuje. Gdzie? Oczywiście na planie “Rambo V”. Zdjęcia trwają już od ponad miesiąca, a gwiazda Kina Akcji co jakiś czas częstuje Nas jakąś informacją lub zdjęciem. Na przykład to powyżej jest pierwszym oficjalnym kadrem z nowego filmu. Jak widać jest kowbojski kapelusz, jest deszcz… i pewnie nóż w łapie, a rzeźnię czuć w powietrzu. Krew się poleje, flaki wypłyną. W takiej pięknej atmosferze wypłynęły… ale informacje dotyczące szczegółów fabuły “Ostatniej Krwi”. Dokładne przekazał je portal Splash Report. Opis jest nie oficjalny. Biorę jednak pod uwagę, że te informacje mogą być prawdziwe… jeżeli nie chcesz – nie czytaj. (uwaga spoiler)

Miejsce na Twoją reklamę.

“Minęło dziesięć lat od czasu, kiedy po raz ostatni widzieliśmy Johna Rambo na dużym ekranie. Już wtedy wychodziliśmy z założenia, że widzimy cierpiącego bohatera i ikonę z zespołem stresu pourazowego po raz ostatni. “Rambo” z 2008 roku zakończył się nutą melancholii, w której tytułowa postać wraca do domu, żeby osiągnąć spokój. Jednak Sylvester Stallone miał zupełnie inne plany. Po zabawie z kilkoma pomysłami  zatrudnił scenarzystę – Matt’a Cirulnick’a. Ten napisał tekst, w którym bohater mierzy się z kartelami narkotykowymi, wymierza Ostatnią Krew.

Miejsce na Twoją reklamę.

Cała historia rozpoczyna się w przerażającym mrozie. Jesteśmy świadkami porwania 29-letniej Carmen i 8-letniej Melissy Delgado – dwójki sióstr. Dziewczyny chowają się na ulicy, po czym zostają wciągnięte do furgonetki przez meksykańskich gangsterów. Carmen jest wystarczająco silna, żeby stawić opór oprychom i wyskoczyć z jadącej furgonetki. Melissa nie ma szczęścia i pomimo pomocy Carmen… zostaje uprowadzona.

Następnie fabuła zostaje przeniesiona do Bowie, w Arizonie. Tam znajduje się obecnie 70-cio letni John Rambo. Żyje spokojnym życiem w swojej wiejskiej posiadłości. Rambo najwyraźniej pozostawił już przeszłość za sobą. Na ranczu pomaga mu Maria Beltran. Gotuje, sprząta, w czasie, gdy John przebywa na farmie i wykonuje dodatkowe, małe prace w miasteczku. Rambo cierpi na zespół stresu pourazowego, a większość czasu spędza w barze pijąc. Dowiadujemy się również, że z biegiem lat zbliżył się do córki Marii o imieniu Gabriella, widział jak dorastała, opiekował się nią. Dziewczynka nie miał ojca.

Miejsce na Twoją reklamę.

Fabuła się rozkręca, gdy pewnego dnia zrozpaczona i spanikowana Maria przybiega do Rambo, mówiąc, że Gabriella zaginęła. Po tym jak pyta co dokładnie się stało, ta informuje go, że dziewczyna poprzedniego wieczoru brała udział w imprezie w nocnym klubie w Puerto Penasco. Była z przyjaciółmi. John rusza do akcji. Podczas rozmowy z jednym z przyjaciół dowiaduje się, że Gabriella została kupiona przez mężczyznę o imieniu “Pinton”. John dorywa gnoja w nocnym klubie, a ten wyznaje, że zajmuje się handlem dziewczyn do burdeli. Dziewczyna została przekazana kartelowi. Rambo nie czeka długo, zabija gnoja brutalnie i zostawia na ulicy. Całą sytuację widzi Carmen (dziewczyna z początku filmu) i rusza za mścicielem…”

To prawie połowa szczegółowego opisu. Więcej możecie przeczytać u źródła. Nie przetłumaczyłem całości celowo… po prostu sam nie chcę jej czytać. Wolę się zaskoczyć w kinie. Wiem, że wielu z Was z ciekawości przeczytało, a to mogłoby popsuć seans. Myślę, że pozostanie w tym momencie fabuły niczego nam nie odbiera, bo to dopiero początek. Jestem pozytywnie zaskoczony. Sylvester Stallone ma przed sobą kolejny sukces.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: SplashReport

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Sylvester Stallone – król Kina Akcji działa na pełnych obrotach. Postanowiłem zebrać w jedno miejsce wszystkie jego nowości i przyszłe projekty filmowe takie jak...

VIDEO BLOG

Sylvester Stallone podpisał kontrakt na udział w filmie “Na Krawędzi 2”. To dobra okazja, żeby przyjrzeć się bliżej nadchodzącym filmom herosa Kina Akcji. Już...

VIDEO BLOG

Kolejna dawka “RE: AKCJI”, czyli moich odpowiedzi na Wasze komentarze. Dzisiaj głównym tematem jest Jean-Claude Van Damme i jego niedocenione produkcje. Nie zabrakło też...

VIDEO BLOG

“Creed III”. Postanowiłem powiedzieć kilka słów na temat nowej produkcji. Czy Michael B. Jordan udźwignął debiut reżyserski? Czy “Creed III” dał sobie radę bez...