Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Wykidajło” z Van Dammem na ukończeniu?

Pewnie nie tylko ja czekałem na wiadomości z obozu Jeana-Claude Van Damme. Jak kochacie Kino Sztuk Walki, to z pewnością Was to zainteresuje. Prace na planie najnowszego filmu “Wykidajło” (“The Bouncer”) dobiegły końca, teraz rozpoczęła się faza po-produkcyjna, czyli montaż. Na tym samym etapie ma się sprawa z filmem “Umrzemy Młodo” (“We Die Young”) z belgijskim herosem.

Miejsce na Twoją reklamę.

“Wykidajło” będzie thrillerem akcji w stylu “Uprowadzonej” z Liamem Neesonem. Zapowiada się naprawdę solidne kino, ale ile razy już tak było? Mam nadzieję, że produkcja okaże się dobra, przynajmniej na poziomie “6 Kul”, bo to ostatni dobry film z Van Damme jaki pamiętam. Za scenariusz do “The Bouncer” odpowiada Jeremie Guez, a za reżyserię Julien Leclercq. Zdjęcia do filmy były realizowane w Belgii i Francji.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: Variety.com

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...