Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Van Damme pracuje nad filmem “Double X2 Action”.

JCVD idzie za ciosem i realizuje kolejne projekty. Niedługo na DVD wyjdzie film “Czarna Woda” (“Black Water”), gdzie wraz z Lundgrenem stanie na przeciwko Patricka Kilpatrcka. Oprócz tego aktor zakończył pracę nad dramatem “Umrzemy Młodo” (“We Die Young”) i thrillerem “Wykidajło” (“The Bouncer”). Ponadto na premierę czeka leżący w szufladzie od 10 lat film “Pełnia Miłości” (“Full Love”). Wiemy też, że pod koniec roku JCVD wejdzie na plan “Lwiego Serca 2”. Zanim jednak to się stanie zaczną się prace nad tajemniczym projektem “Double X2 Action”.

Miejsce na Twoją reklamę.

To oficjalne informacje tuż po Festiwalu Filmowym w Cannes. Prace nad tym tytułem mają ruszyć niedługo. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale patrząc na plakat… mam wrażenie jakby to miało być “Podwójne Uderzenie 2”. Podstarzały Van Damme w kilku odsłonach. No zobaczymy, może to tylko mój domysł. W każdym razie liczę na to, że będzie to dobra produkcja. Więcej informacji z obozu aktora wkrótce.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: RodinEnt

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...